Gray to Natsu! 2

26. března 2018 v 21:08 | ay-chan
Greyův POV
Čekal jsem na Natsua. Moje triko se ztratilo takže jsem byl nahoře bez. Viděl jsem ho šíleně se červenat. "Tak kam chceš jít?" zeptal jsem se. Zářivě se usmál "Rád bych se nejdřív najedl, ale...co kdyby jsi se nejprve oblékl? A ty jsi byl naštvaný,když jsem tě nazval ledovým striptérem" uchechtnul se. " 'Kay, ohnivej mozku. Takže první zajdem ke mě a já vezmu něco na sebe" sledoval jsem ho znervóznět.
*Časový posun: Greyův dům*
Vedl jsem ho k sobě do pokoje. Žil jsem sám v malém domě...
Rychle jsem si vzal nějaké triko. Natsu vypadal rozkošně nesvůj. Kousal své rty, ty které jsem chtěl líbat. Chtěl jsem ho poškádlit. Nevšiml si,že ho pozoruji. Jeho obličej byl červenější každou sekundu.Přišel jsem k němu a uvěznil ho mezi mnou a zdí "Hej...co je? Vypadáš nervózně..." Byl jsem blíž než bylo potřeba. Zrudl ještě víc "Nic. Je mi fajn. Um...Greyi, jsi moc blízko. Nejsem na tohle zvyklej " jeho ruce se mně pokusili něžně odstrčit.
Natsuův P.O.V
Ani se nehnul! "Klídek...nekoušu....pokud teda nechceš" mrknul. Cítil jsem mráz přeběhnout po mých zádech. *To se mnou flirtoval?*
Nahnul se blíž, jeho mentolový dech tančil na mé kůži. Kdyby se pohl jen o centimetr blíž, políbil by mě. Moje srdce bušilo jako zběsilé ve snaze utéct. "Greyi...stop...prosím. Nic proti tobě nemám, ale prosím" usmál se a znohu se nahnul tentokrát k mému uchu "Natsu...jsi nesvůj kvůli mě? Fakt tě chci, zlato."
Vzpomněl jsem si na Lucy jak říkala,že je to zlej kluk(bad boy)...víc jako play boy. Špatná věc? Líbilo se mi to! "Vážně? Zrovna jsi mě potkal" snažil jsem se nezakoktat. "Jo a taky jsem si jistej,že jsi o mě slyšel takže otázka zní...vadí ti to?" políbil mé ucho a já zavzdychal a litoval toho hned další vtěřinu. Cítil jsem jeho úsměv "Nevadí...mám nějaká pravidla když mě chceš" zmateně se odtáhl. "Nebudu s tebou chodit, když budeš dělat věci co mi ublíží. Můžeš být jen se mnou a s nikým jiným. Podveď mě a skončili jsme. Taky nespěchej...nenuť mě do toho.Před tím jsem nikoho neměl" usmál jsem se "Miluj mě...nejsem hračka"
Zasmál se "Není problém. Když tě budu nutit řekni mi to. Ale můžem se třeba vykousnout ne?"
"Jasně,ale mám hlad..." zasmál jsem se. Chytil mě za ruku a šli jsme vent. Šli jsme do podniku s nudlemi. Miloval jsem to. Mluvili jsme o věcech co máme rádi a tak...Pak mě vzal do klubu. Tancovali jsme a pili. Další věc, co vím je,že jsme se líbali na cestě ke mě do pokoje. Horko mezi námi bylo skoro viditelné.
Trička skončli na podlaze. Připnul mě svým tělem k posteli. Náš polibek byl vášnivý možná chtivý.Vzychal jsem mu do rtů. On se do polibku jen usmíval. "Natsu" Grey zašeptal,když se ode mě odtahoval "Co je dnešní limit? Nejsem něžný ani pomalý" dal jsem mu pusu na noc. "Dneska večer sex mít nebudeme, Greyi. Cokoli jinýho je v poho."
Jeho prsty letmo cestovaly po mém těle od mé hrudi přes bříško až k mým kalhotám. Dotkl se knoflíku na kalhotách a přestal "Jsem moc rychlýt? Jsem pro tebe moc rychlý? Řekni a přestanu" ten jeho dokonalý úsměv. Zavrtěl jsem hlavou "Zatím mi nech spodní prádlo."
Poslechl.. Moje kalhoty byli dole a jeho brzo taky. Líbali jsme se mnohem víc hladověji než předtím. Otíral se o mě a lehce přirážel. Vzdychal jsem sténal do jeho rtů. "Greyi~" jeho jméno opustilo mé rty tak sladce a eroticky. Zavrčel a dostal se pod moje boxerky. Lehce je stáhl a odhalil moji erekci a pak svou. Začal je oba honit ve své ruce. Má záda se prohnula. Přerušil jsem polibek když se mi hlava sama zaklonila. Přišel k mému krku a kousl mě, sál a lízal nebo líbal. Mé vzdechy byly hlasitější s blížícím se orgasmem. Nemohl jsem nic říct. Mohl jsem jen vzdychat. Hluboky vzdech od Graye byl slyšet. "Natsu...vypadáš tak sexy" jeho slova mi pomohla dosáhnout mého vrcholu. Dýchal jsem z hluboka. Gray se udělal se mnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama