Pervy Cyborg (Genos x Saitama)

21. října 2017 v 19:13 | ay-chan |  One punch man
Saitama byl opět zklamaný ze souboje. Prohlížel si svoje ruce a uvažoval nad tím, proč vždy po jedné ráně musí souboj skončit. Genos zrovna dorazil do Saitamova bytu "Sensei?" zaznělo z předsíně. Saitama se probral z transu "Tady jsem" zavolal odpověď. Seděl u televize a nedával na sobě nic znát. Měl svoji oblíbenou žlutou mikinu s nápisem 'Oppai'.
"Děje se něco, sensei?" Genos zpozoroval,že něco není v pořádku. "Jen se nudím" byla to jasná lež, ale Genos mu až naivně věřil, přesto nyní pociťoval jisté pochybnosti tak se raději ještě zeptal "Opravdu?"
Saitama jenom kývl a dále se věnoval obrazovce. Genos neváhal a sedl si hned k němu. Když Saitama po nějaké chvíli usnul, tak ho Genos pozoroval. Už nějakou dobu si své city uvědomoval.
Zvedl Saitamu a odnesl ho do postele s lehkostí. "Genos?" zazněl tichý hlubší hlas. "Sensei...vzbudil jsem vás?"
"Ne" Saitama se ho pevně chytil,aby skryl horkost,která se mu hrnula do obličeje proti jeho vůli. "Se-sensei!?" Genos byl v šoku. Nehledě na jeho robotickou část se také červenal. "Miluju vás, Sensei!!" řekněme,že se Genos nechal unést situací. "He!!!? Genos? T-to nejde! Jsem chlap a ty jsi populární hrdina!" Saitama se od něj pokusil dostat pryč. "Sensei" tentokrál byl Genosův hlas výraznější, jistější a dominantnější. Saitama pocítil příjemné mrazení. "Já se neptal jestli to jde. Sensei...čekal jsem už dlouho...nechci čekat už ani minutu" "Geno-" Genos přitiskl své rty na Saitamovi a rovnou svým jazykem vnikl dovnitř. Saitama se mu zapřel do ramen,ale nic se nestalo. Genos měl navrh. Bylo to divné,ale příjemné. Genos kousl Saitamu do rtu a odpovědí mu sladké vzdychnutí. Saitama nemohl najít sílu,aby ho odstrčil.
Chvíli na to ho Genos začal svlékat. "Ne...Genos! Nech toho!"
Genos ho vůbec neposlouchal a sundal z něj všechno "Jste rozkošný, Sensei" prohlížel si ho. Saitama jen zděšeně sledoval jak si Genos též sundavá oblečení. Genos se opět vrhl na jeho rty ještě hladověji než předtím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama