From step to jump

30. října 2017 v 15:57 | ay-chan |  Please,not be too cold!
"Otevři mi ho...nebuď chladný vůči mě" Aina chtěla, aby se otevřel nejen jí,ale i světu "Nemusíš přece všechny emoce odmítat". Morten toužil po splnění jejího přání,ale nebyl si jist sám sebou. "Nevím,co bych udělal, kdybych jen na vteřinu nechal mé emoce mne ovládnout. Nemohu...dej mi čas do naší svatby. Tvá matka mi dala své slovo,že budeš má, když tvá moc bude ovladatelná. Musíme tě nejprve naučit jak to ovládnout bez vyčerpání. Jsi tak bledá...ubližuje ti to" projevil své obavy.
"Jen se musím zahřát" zašeptala "Zahřej mě" vyslovila aniž,by si uvědomila znění svých slov.
Lehl si k ní, políbil ji- vásnivě. Za pas ji na sebe natiskl. Poprvé v životě pocítil touhu a nechal ji ho vést. Hladil ji po bocích a sem tam je pevně stiskl. Vzdychala mu jemně do rtů. "Aino" vydechl a zahleděl se jí do očí "Nejsem si jist sám sebou. Toužím po tvém doteku. Musím čekat na svatební noc...pravidla jsou jasná. Chci se tě dotýkat...cítit tvé tělo víc" vzrušení bylo v jeho hlase zřetenlé. "Můj budoucí manžel se nemusí ptát. Pokud mi řekneš,že mně upřímně miluješ tak se mne dotýkat smíš" Aina se červenala, tváře jí hořeli.
"Miluji tě. Neznám věci, které láska obnáší,ale pokusím se je naučit, Má královno" sám pociťoval horko v obličeji. "Mortene" zavzdychala jeho jméno vzrušeně, toužebně "Jsem tvá". Neovládl se a znovu si přivlastnil ty sladké rty. Tentokrát její ústa zkoumal i zevnitř. Rozvázal jí šaty,které krátce na to, skončili na zemi. Byl překvapen, příjemně, když zjistil,že pod nimi nic neměla. Zatahal mu za lem oblečení. Pochopil ji a též se svlékl. "J-já..um...buď opatrný" řekla mu Aina stydlivě. "Neublížím ti" jeho ruce se vydaly na průzkum toho nádherného těla pod ním. Morten cítil jak se pod jeho doteky Aina chvěje. Normálně,by asi každý začal krkem nebo těmi pevnými ňadry,ale kdepak. Morten šel rty rovnou až dolů. "M-mortene?" Aina s obavami pozorovala "Ah!!" ucítila jeho jazyk na svém nejcitlivějším místě. Nejprve vzdychala docela tiše,ale postupně se hlasitost zvyšovala a i jejich znění se měnilo "Nyaah!!" zakrývala si ústa, ale to nepomáhalo. Morten si jen vychutnával ten zvuk. "Zníš nádherně" podíval se jí do očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama