Vánoce exrocistů,aneb jak Lavi a Kanda odklízeli sníh

4. ledna 2017 v 20:59 | ay-chan |  D.Gray-man
Už celé dny sněžilo. Sníh nepřestával padat a blokoval tak všechny dostupné cesty. Všichni se vydali na mise tak,aby se stihli vrátit do štědrého dne. Pouze Lavi a Kanda nikam nejeli. Dostali speciální úkol: Odklízet sníh. Samozřejmě,že Kanda nadával,ale Lavi se tomu jen smál. Dostali oba lopaty a šli ven do mrazu. Kanda neváhal a hned se do toho pustil. Lavi to však nechtěl dělat ručně. Tak aktivoval svoji Nevinnost ( Innocence=nevinnost :D kdyby měl někdo keci na překlad). Pak se ozvalo "Hi ban!" a většina sněhu se rozpustila a zbytek zaházel Kandu. Kanda vystrčil hlavu ze sněhu "Co to sakra děláš?!" rozčiloval se. Lavi propadl smíchu až mu slzeli oči.
"Omlouvám se..." řekl Lavi,když se uklidnil. Jenže Kanda už si to mířil ke dveřím. Uklouzl na ledu. Lavi k němu okamžitě běžel "Není ti nic?"
"Ne" odvětil Kanda naštvaně. Zvedla se,ale Lavi ho musel chytat,aby zase nespadl "Příště zkus prostě říct...mám něco s nohou" táhl ho Lavi dovnitř. "Sklapni. Proč,bych ti to asi měl říkat?" mumlam si Kanda.
Lavi dostal až do jeho pokoje,kde ho posadil "Nebuď takový. Mohl jsem tě nechat znovu spadnout" drze mu vlezl do skříně a vzal tam suché oblečení "Musíš se převléct. Pomůžu ti" sedl si k němu. Kanda se odtáhl a díval se na opačnou stranu "Zvládnu to sám".
"Yuu" zazněl Laviho hlas. "Jak...nikdy jsem ti svoje jméno neřekl" zamručel Yuu s pohledem stále jinam. "Bookman ví všechno" usmíval se Lavi. Sáhl po Kandovi,aby mu pomohl se svléct,ale ten mu ucukl "Zvládnu to sám" zopakoval. "Dej už pokoj" zamračil se Lavi a rozpel mu kabát "Pomáhám ti tak na chvíli sklapni". Kabát dal stranou a pustil se do svlékání košile. Tak byla za chvíli také dole.
Kanda se na něj podíval "To,by stačilo. Kalhoty mi sundavat nebudeš". "Ok..." Lavi zvedl ruce na znamení,že se vzdává. "Nedělej si z toho srandu" Yuu,by ho možná nejradši uškrtil.
"Yuu" zašeptal mu "Děláš jako,by ti to vážně vadilo,ale já moc dobře vím,že ne". Kanda zčervenal "Sklapni! Vypadni z mého pokoje" vyhazoval ho. "Yuu...to už,by stačilo",ale Knada nepřestával vrčet. "Bože můj...jak tě umlčet" a Laviho napadlo něco šíleného. Umlčel Kandu svými rty "Budeš už konečně zticha?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

:D Čtete to vůbec?

Jasně,že jo! 100% (3)
Někdy 0% (0)
Kdo,by tohle sakra četl?? 0% (0)

Komentáře

1 Jasalia Jasalia | 23. února 2017 v 11:16 | Reagovat

Celkom zaujímavý nápad, ale chceli by to si to po sebe prečítať. A možno nešetriť miestom - priama reč na nový riadok, bolo by to prehľadnejšie. Inak fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama