Trp pro mě 3 (finally yaoi sex scene there)

4. ledna 2017 v 21:06 | ay-chan |  Utrpení těla,duše slast (hard yaoi,fantasy)
"P-pane?" Koukal se mi do očí vyplašený jako štěně "T-tady...t-to ne-nejde...uslyší mě". Usmál jsem se "Tak dobře...nechci,aby někdo zaslechl to,co patří jenom mě" byl jsem opravdu majetnický. Brzy jsme se vypravili na cestu a zanedlouho jsme dorazili domů. Do mého hradu. Tenriho si převzali služebné na mou žádost. Já se mezizím umyl a odpočinul si. Tenri dorazil do mých komnat rudý v obličeji. Služky mi ho připravili. "Copak Tenri? Červenáš se" usmívám se. "N-nic,Pane" šel ke mě. Ani toho na sobě moc neměl....jen košili,která mu stejně byla velká.
"Nevyplácí se lhát" škádlil jsem ho. Stáhl jsem ho k sobě do postele "Bojíš se mě?". "Ne" odpověděl mi jasně. Zapřel jsem se nad ním rukama "Jsi si jistý?"
"J-j-jsem,pane" styděl se. Poznal jsem to aniž,bych se musel snažit,přijít na to co cítí. Políbíl jsem ho...hrubě,vášnivě a majetnicky. Vzdychal mi do rtů a snažil se mi polibek oplácet těmi sladce nezkušenými rty. Cítil jsem tlak ve svém spodním prádle jak se touhy začínaly probouzet. Byl tak drobný. Slíbil jsem mu něžné zacházení,ale má jistota v tom,že to zvládnu zmizela,když jsem se mu podíval do tváře plné vzrušení.
Strhl jsem z něj košili a prohlédl si ho, jako by byl výstavní obraz. Olízl jsem si rty "Tenri..." vydechl jsem. Vrhl jsem na na jeho krk a ochutnával jsem každičký milimetr jeho kůže. Vzdychal mi přímo do ucha tím nejsladším hlasem jaký jsem doposud mohl slyšet. Ruka mi sjela k jeho zadečku sama od sebe. Lekl se. "Pa-pane...ah...t-tam je to..." chytil mou ruku. Bylo však příliš pozdě a hned dva mé prsty vnikly do jeho těla. Napjal se a zalapal po dechu. Chvíli se tvářil,že je mu to nepříjemné a pak začal sténat. "Oh...už jsem to našel" poznamenal jsem. Jeho hlas byl pro mne hudbou. Jeho výraz,bych toužil mít navěky zaznamenaný jako obraz
. Mohl jsem na něm s jistotou poznat,že už skoro bude tak jsem své prsty vytáhl a pomalu je nahradil něčím mnohem větším "Uvolni se" napomenul jsem ho. Přikývl.
Držel se mne pevně. Bolest v jeho tváři jsem také viděl. Postupně se z jeho obličeje vytratila.
Byl úžasný na to,že jsem byl první. "Tenri.." vydechl jsem jeho jméno. Sladce zasténal "P-pane...T-tenka-sama" málem z toho zešílel. Přirazil jsem prudčeji. Nevyhovovalo mi se takhle držet. Potřeboval jsem víc. Když se z toho udělal tak má trpělisvost zmizela do zapomnění a já si ho začal brát způsobem pro mě příjemným. Brzy na to už jsem ho plnil bílou odměnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama