Quicksilver meets Blue Devil 1

24. ledna 2017 v 9:37 | ay-chan |  X men: Quicksilver's erotic thoughs
Po bitvě s mocným mutantem (Film : X men, Apocalypse) se Quicksilver přidal k X menům. Již uběhlo několik měsíců a lékaři mu sundali sádru a on si vesele pobíhal jak se mu zachtělo. Byl profesorem požádán,aby zkontaktoval jednu problémovou skupinku mutantů v jeho věku. Quicksilver neboli Peter se okažitě rozběhl ze školy směrem do nejbližšího města. Ztmívalo se. Když doběhl na místo tak slunce bylo již téměř za obzorem. Uslyšel jednu ze svých oblíbených skladeb: Sweet dreams (are made of this) od Eurythmics. Hudba duněla v zadní uličce. Byla tam skupina 4 lidí/mutantů. Prohlédl si je. Úplně napravo byl kluk v Černé kožené bundě a černém tričku. Měl krátce střižené vlasy hnědé barvy. Vedle něj stála holka,která Petera opravdu zaujala. Dlouhé skoro černé vlasy jí zahaly až nakonec zad. Pod černou koženou vestou měla bílé tílko s potiskem 'Pink Floyd'. Jenže Peter se zahleděl do jejích tmavě hnědých očí. Menší blondýky vedle si ani nevšiml, ta měla černou mikinu. A poslední člen skupiny byl chlapec. Vlasy měl obarvené na červeno a černé tričko. Peter však nadále sledoval dívku uprostřed. Když se na něj otočila tak si všiml pár tetování na jejím těle. Oči jí celé zčernali,kůže nabrala světle modrý odstín a vlasy jí zbělaly v ruce se jí objevil neonově modrý plamen.
"Wow...klídek. Nepřišel jsem se prát. Chtěl jsem si jen pokecat" zasmál se Peter. Dívka se změnila zpět "Omlouvám se. Myslela jsem,že jsi někdo jiný" zazněl její hlas a Peterovi z toho přejel mráz po zádech. Šel k nim blíž a podal jim vizitku 'Xavierova škola pro nadanou mládež' "Profesor vám chtěl nabídnout místo v naší škole. Jsme tam všichni jako vy" říkal klidně.
Kluk v kožené bundě udělal krok blíž,ale holka mu položila ruku na hrudník a odstrčila ho "Nech toho. Nic ti neudělal" zamračila se "Promiň, je trošku agresivní. Tvoje nabídka je zajímavá,ale já tam jít nemůžu. Hledám svého bratra. Nemůžu jít do vaší školy."
"S tím ti můžeme pomoct. Je to fajn místo. Můžeš se učit...máš vlastní pokoj. Bude to sranda." přemlouval ji. "Zkusíme to?" koukla na ostatní. Váhavá přikývnutí rozhodla. "Fajn...půjdeme s tebou. Já jsem Layla. Ten idiot je Andy. Tohle Emily a její přítel James" představila je. "Devil...neměli,by jsme mu věřit" oslovil ji Andy. "Devil?" podivil se Peter. "Blue Devil...to moje přezdívka podle mojí mutace" vysvětlila. "Takže...máš auto nebo něco?" pozorovala ho. V tom se ozval zvuk motoru "Takže můžete jet tady s Hankem,ale nevejdete se všichni. Ehm...Jeden může se mnou. A dáma má přednost" usmíval se. "Možná až se představíš tak s tebou půjdu" usmála se. "Jsem Peter,ale občas mi říkají Quicksilver" chytil ji za ruku a zezadu za krk. V tu chvíli už byl pryč a za další vteřinu stál na okraji pozemku školy "Wow" vydechla "To je hustý. Škoda,že tvoje rychlost nejde skoro postřehnout. Ale je to úžasný"
Peter pocítil určitý zvláštní pocit "Díky. No...měli,by jsme pomalu jít za profesorem. Když už nepoběžím tak nás tvoji přátele doženou. Zatím,bych tě tady mohl provést".
"Jsi takhle milý ke všem nováčkům?" zeptala se ho s laškovným úsměvem. "Ne. To není můj styl" zavrtěl hlavou. "Tak proč jsi takový na mě?"
Peter se díval stále před sebe "Líbíš se mi. Nehledej v tom vědu" řekl uvolněně. Chvíli nic neříkala. "To je...milé? Nevím,co si myslet" rozešla se k budově. Peter ji následoval. Měl pravdu, její přátelé a Hank je brzy dohnali. Hank byl naštvaný,ale mlčel. Profesor seděl ve své pracovně u stolu. "Vítejte" pravil aníž,by si je pořádně prohlédl "Jmenuji se Charles Xavier" představil se zdvořile. "Layla Turner" došla ke stolu a podala mu ruku "Ráda vás poznávám" usmála se. Postupně k němu došli všichni "Andy Bolton" zněla jména "James Richards", "Emily Newton" najednou se zdáli úplně jiní. "Laylo...vím přesně na,co myslíš. O tvém bratrovi si promluvíme později. Peter vás tu provede a pak si můžete odpočinout." řekl profesor klidně. "Jak jste věděl-?!" zarazila se Layla. "Je to telepat" vysvětlil Hank. "Tak jo...já jim to tady teda ukážu a zavedu je do pokojů" ozval se Peter. "Jistě. Ale neprobuďte ostatní" upozornil je profesor na fakt,že je noc.
Peter je provedl budovou k pokojům. "Andy a James mají pokoje hned vedle sebe. Emily na konci chodby. A Layla o patro výš. Dobrou noc. Já tě tam dovedu" usmál se na Laylu. Ostatní zalezli do svých pokojů. Peter zavedl Laylu k jejímu pokoji "Kdyby jsi něco potřebovala tak jsem hned vedle." Její pokoj byl poslední na patře a jeho byl opravdu hned vedle. "Dík...vážím si toho" zdála se nervózní "Už je dost pozdě. Dobrou...Petere" rychle zmizela ve svém pokoji. Peter si šel lehnout. Koukal do stropu a přemýšlel nad ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama