Quick kissed Devil!? (2)

25. ledna 2017 v 9:39 | ay-chan |  X men: Quicksilver's erotic thoughs
Ráno zaklepal Peter Layle na dveře. Otevřela mu rozespalá jen v tričku. "Ehm...dlouho jsi spala tak mě napadlo se ujistit,že jsi v pohodě a taky ti nesu snídani jinak,by na tebe nic nezbylo" usmíval se a jemně pohl tácem v rukách,aby ji na něj upozornil. "Oh...dobré ráno. Vydrž moment..." vběhla zpět do pokoje. Převlékla se a učesala. "Promiň...už pár dní jsem nespala na pořádné posteli. Pojď dál" otevřela mu dveře. Vešel bez váhání a tác odložil na upravenou postel. "Nebyl jsem si jistý,co máš ráda tak jsem vzal jen nějaký cereálie a jablečný džus"
"V tom případě jsi se docela trefil do toho,co mám ráda. Miluju jablečný džus. Jestli jsi ještě nic nejedl tak se můžeme najíst spolu,když si pro něco skočíš..." usmívala se a on na ni chvíli zíral "Jasně" řekl a už byl pryč a v další vteřině byl zpět. "Tvoje rychlost je vážně úžasná. Chtěla,bych mít taky tak užitečný talent jako ty" sedla si na postel. Sedl si k ní "Není to talent. Tvoje mutace je nádherná a silná. Nemáš se za,co stydět. Navíc užitečný je tady každý. I ty najdeš něco v čem budeš nejlepší...ale teď,bych se o tobě rád dozvěděl víc" byl milý,ale také s ní chtěl flirtovat. Layla ho pozorovala "Jsem z Burnsvillu v Minnesotě.
Náš dům je kousek od národní rezervace. Je to náherný les. Můj starší bratr Derrek se rozhodl odjet z města. Když mi chyběl tak jsem chodila do lesa s mladším bráškou...jmenuje se Ted." ujídala u toho cereálie" Popálila jsem ho,když jsem se ho snažila ochránit před padajícím stromem. Má kvůli mě popáleniny druhého stupně téměř po celých zádech. Můj straší bratr má velmi podobnou mutaci jako já. Hned po tom,co se Ted dostal z nemocnice jsem zaslechla,že někdo s mě podobnou schopností dělá špatné věci. Chci ho najít a odvést ho domů. Moji rodiče potřebují,abych ho přivedla zpět. Táta...je nemocný...měl,by mít možnost se s ním rozloučit" dojedla...byla nešťastná.
"To bude dobrý" pohladil ji Peter laskavě po tváře "Pomůžu ti a tvoji přátelé taky" utěšoval ji. "Děkuji" odsunula tác a objala ho pevněji než kohokoli před tím.
"Laylo..." oslovil ji zaraženě. Peterovo srdce bušilo a Layla to mohla slyšet.
Koukla se mu do očí "Petere". Nemohl se na ni přestat dívat. Sotva se jejich rty dotkly vletěl tam rozzuřený Andy "Jdi od ní!" zvedl ruku zahalenou ve světle z malého zlatě zářícího orbu v jeho dlani "Devil...co to vyvádíš!?" Andy opravdu zuřil. "Andy,prosím nech toho" změnila se do své podoby s modrými plameny .
(Ano,vím,že to vypadá jako blesky)
"Bráníš ho? Znáš ho den a líbáš se tady s ním! Devil,co je to s tebou!? Tvůj bratr ,by nechtěl,aby jsi dělal něco takového. Nejel jsem s tebou až z Minnesoty jen,abych tě tu sledoval jak se muchluješ s cizím klukem" žvanil
Andy dál. Layla zuřila "To,že jsem tebe odmítla neznamená,že se nemůžu zamilovat do jiného. Prosila jsem tě o pomoc a ty jsi kývl. Jsme nejlepší přátelé a nic to nezmění tak mi prosím nebraň v citech k jiným lidem" změnila se zpět "Prosím". Andy dal ruce dolů "Fajn. Až najdeme bráchu tak se vracím domů" zbouchl za sebou dveře.
Peter Laylu objal "Ono ho to přejde". Přitiskla se k němu "Já vím" stáhla ho na postel,aby si sedli,ale on se rozhodl,že budou ležet. "Neboj se. Jsem tu pro tebe ano? Vzhledem k tomu,že jsme se políbili budeš moje holka?" zeptal se jí vážně. "Ano...budu" odvrátila pohled rozpačitě. "Tak to ti tohle vadit nebude" chytil ji za tváře a znovu ji políbil.
Jeho charakter se plně projevoval. Nebyl vážný ani nervózní. Bral tu situaci s klidem ostatně jako všechno. Odtáhl se "Hustý...". Tázavě se na něj podívala. "Nikdy jsem si nemyslel,že budu mít holku tak snadno. Ne,že bych nebyl oblíbený"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama