Střední mučír...ehm škola 4-výlet

7. listopadu 2016 v 13:36 | ay-chan |  Nalu
Vstali až kolem desáté. Natsu doběhne do kuchyně a pustí se do snídaně. Lucy ho zezadu obejme "Jestli mi dáš do jídla něco pálivého jak minulý týden tak si mě nepřej...pamatuješ si,co se ti pak stalo,že ano?"
Natsu polkne a v hlavě se mu vybaví vzpomínka na to jak mu Lucy tenkrát obarvil na růžovo dres. "L-lucy...přece,by jsi svého přítele takhle neponížila"
"Ale no tak...růžová ti moc sluší,Nastu" škádlí ho. Oba se zasmějí. Podívají se na sebe a dají si jemný polibek "Miluju tě" řeknou jednohlasně. Oba se červenají a usmívají. Ozve se chrastění v zámku. Naštěstí jsou oba oblečení. Dveře se odemknou a vejde černovlasý chlapec "Dobré ráno...Natsu a...Lucy?" řekne chlapec. "Dobré, Zeref-nii" usměje se Natsu. "Ahoj" odpoví Lucy a schová se za Natsua. "Natsu,co se tu děje? Já myslel,že tu Lucy nepřespává kvůli rodině" kouká na ně Zeref překvapeně. "No...jsme teď spolu o trochu víc než dřív. Chodíme spolu" Natsu se nestydí to vyslovit, za to Lucy se červená stále víc a víc.
"My dva si budeme muset promluvit" Zeref skříží ruce na hrudi. "Oh...to nebude třeba. S Lucy jsme o tom už mluvili. Ale praxe byla zajímavější" směje se Natsu a červená se u toho. "N-natsu ty pako!" zakňučí Lucy.
"Cože?" nakoní Zeref hlavu na stranu "Natsu! Vždyť jste ještě na škole! Její otec tě zabije" zvýší Zeref hlas. Lucy se jen vyděšeně dál krčí u Natsua. "Zerefe...to by stačilo. Děsíš moji přítelkyni. Její otec mě upřímně netrápí"
"Měl,by. Popravdě jeho auto je před domem. Asi si pro ni přijel"
"Proč jsi to neřekl hned?" ozve se zaklepání a Natsu otevře "Brý den" pozdraví Lucyina otce. "Kde je moje dcera?" zazní nepříjemný hlas. "Oh,Lucy a já zrovna snídáme. Chcete se přidat? Mohl,by jste ji nechat dojíst nemyslíte?" Natsu říká vše s tonem naprostého opovržení k osobě,které jsou slova určena. "Dávej si pozor s kým mluvíš a jak" napomene ho muž. "Lucy! Jdeme domů!" zařve její otec. "Už běžím!" Lucy se doběhne převléct a vezme si věci "Natsu...tak zítra ve škole" zamumlá Lucy. Natsu ji chytí za ruku a stáhne k sobě "Kdepak. Lucy přece nebudeš dělat cokoliv ti řekne. Vy pane,by jste neměl být takový suchar. Lucy je teď moje holka a vy se k ní už takhle nebudete chovat!" Natsu na něj zařve. Její otec potačuje vztek "Lucy! Okamžitě odcházíme!" chytí ji za ruku. "Lucy s vámi nejpůjde. Budete mě muset porazit aby s vámi šla. Bez boje se do toho domu nevrátí. Nikdy ji neodvede. Fairy Tail...to je naše škole a v ní je Lucy ráda. Magnolia je náš domov. Jděte sám. Z Fairy Tail jsme všichni jako rodina!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama