Pirate's Secret 3

22. listopadu 2016 v 12:09 | ay-chan |  Pirate's Secret
Velmi brzy ráno jsem byl vytažen z postele a veknu stále panovala tma,ale pomalu začínalo svítat. "Vítej v zátoce Svobody!" rozlehl se Mariotin hlas s ozvěnou po okolí. Náhle se vynořili lidé ze všech oken a temných míst. "Vítej doma,Mariot! Vítej! Konečně se vrátila!" ozívalo se s každé strany. Jistě je tu oblíbená. Jen se rozhlížím. Muži z paluby už dávno zmizeli.
Loď jsme zakotvili a vydali se kamsi mezi obydlí. Ona se zastaví před jedním opravdu obyčejným a pak se otočí k luxusnímu vedle. Dveře se jí sami otevřou. Následuji ji do domu. Odhodí klobouk a otočí se na mě "Keegane..." zašeptá mi smyslně. Polknu "Ano?"
"Vítej doma" usměje se "Pravidla jsou stejná jako na lodi. Pokoj je tu jen jeden...hosty nemívám" rozkošně se červená. "Mariot,řekl ti už někdy,že jsi roztomilá?" škádlím ji. Zamračí se "Neopovažuj se to říct znovu. My dva máme pouze dohodu! Nic nezkoušej....můj návrh by-byl pouze..." netuší jak pokračovat. "Nestyď se. Musela jsi být sama tak dlouho...kdo jiný než muž,by mohl tvoji samotu naplnit" obejmu ji kolem pasu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama