My Eren (Eren x Levi)

22. listopadu 2016 v 10:08 | ay-chan |  Shingeki no Kyojin
Poté,co se mi námi stalo o svátcích se mi Levi začal trochu vyhýbat. Pokaždé se začervenal,když se naše pohledy setkaly. Je rozkošný...kdyby mě slyšel asi,by mě zabil.
Občas jsme si povídali večer na střeše.
Stále se vyhýbá dotekům,ale někdy ho mohu chytit za ruku...
Vím přesně,co musím udělat jinak se ten vztah nikam neposune. Navěky jen držení za ruce nemůžu přežít. Přeci jak on rád říká jsem 'Nadržený zasraný spratek'. Chodit se starším je složité.
Dnes je den volna a my všichni jedeme na menší výlet. Jezero,lesík a klid. Myslím se,že když se v Levim vypaříme tak se nic nestane.
Jeho odtažitost mi začíná opravdu vadit. Přeji se ji jeho pozornost jen pro sebe.
**Časový posun-odpoledne, již u jezera**
Všichni se dobře baví a voda je příjemná. Během nepozornosti ostatních si Leviho odchytnu a tiše se s ním vypařím.
"Oi! Erene,co to vyvádíš?" kouká na mě Levi s tím jeho rozkošně zabijáckým pohledem.
"Od té doby,co jsme si spolu začali jsem ignorován a tak chci být chvíli s tebou sám" postěžuji si. "Ale Erene... ty jsi fakt jen blbej spratek! Je mi mnohem víc než tobě a tohle celý očividně vidím jinak než ty...chtěl jsem jen přemýšlet a navíc jsi za mnou ani nešel tak,co si tady kruci stěžuješ!?" křičí na mě.
"Já si nestěžuju! Jen říkám jak to je. Absolutně jsi se mi vyhýbal. A taky se snažíš všechno zpomalit. Nemůžu ti dát ani pusu. Dokonce jsi mi to nedovolil ani když jsem si vyčistil zuby dvakrát za sebou" zamračím se.
"Ale Erene...to není tím,že by ses mi hnusil. Stydim se..." zčervená a podívá se jinam. "Cože?" nechápavě se na něj dívám "To je jako celý problém?" nechápu ho "Jestli jde o tohle tak tomu opravdu nerozumím. Když tě něco trápilo tak jsi mi to měl říct. To,že jsi straší neznamená,že jsem nemohl být já ten,co udělá první krok".
"E-erene...ale já se prostě sty-" nedořekne to,protože ho políbím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama