Anděl z temnot 5 (18+ :D ne,žeby se tím někdo řídil)

21. listopadu 2016 v 11:58 | ay-chan |  Andělé mohou být majetničtí
"N-neptej se na to...já myslel,že už jsi...rozhodl...bránit se nebudu" obejmu ho "Tvoje city ke mě....mě těší".
Kylův pohled v tu chvíli byl velmi překvapený,ale šťastný.
"Jimmy...řekni to...řekni,že mě miluješ" šeptá mi do ucha. "M-m-miluju tě" je to těžší než se zdá.
"Já tebe taky" jeho ruce si začnou nárokovat mé tričko a chtějí se ho zbavit. Chytím jeho tričko "Jestli já tak ty taky" usměji se. Něco zamumlá,ale triko si sundá a hned po něm letí na zem to moje.
Dost se před ním stydím. Prohlíží si mě a já mám pocit,že spíš tím pohledem rentgenuje.
Věnuje zamračený pohled mému pásku. I přes značnou nespokojenost mi pásek rozepne a hned na to kalhoty. Chytím si okraj kalhot "Zpomal..." zašeptám a chvěji se. "Jimmy...neboj se" odstraní i mé kalhoty. Chci se před ním schovat a neukazovat mu takhle své tělo.
"Nemáš se za,co stydět. Jimmy,líbíš se mi. Chci tě vidět" šeptá mi a mě naskakuje příjemná husina.
"M-moje tě-tělo není nic...oproti tvému..." zakoktám. "Ale ale Jimmy...jestli tě vzrušuju tak to je hned o důvod víca,by jsi to dělali" Kyle ví,co chce.
"T-tak do toho" pobídnu ho. Stejně už mě svlékl tak je to jedno. Políbí mě a pak si sjede na krk. Udělá mi pořádný cucflek "Jsi můj jasný?"
"Jsem" kývnu s úsměvem. Kyle už na nic nečeká a také se úplně svlékne. Kousne mě do krku a zanechá otisk. Chvěji se a nevím,co mám dělat. Dá mi nohy od sebe. Zavřu oči a čekám co se stane. Cítím dotek a pak něco uvnitř mě. Dojde mi,že to není to,co jsem čekal,ale jsou to jeho prsty. Podívám se na něj. Jsem rudý až za ušima a dýchám rychleji. Po chvíli začnu i tiše vzdychat. Kyle na mě kouká jako na kořist a olízne si rty "Jimmy máš opravdu nádherně erotický výraz" pošeptá mi.Chytím jeho ruku mezi mýma nohama a zasténám "Kyle~...t-tam n-nemůžeš...sahat" jsem v rozpacích,ale je to tak příjemné. Netuším,co za bod našel,ale šílím z toho. "Já můžu všechno,Jimmy. Navíc tě to bude příšerně bolest,když mit o zakášeš..." Kyle mi dává jasně najevo,že přestat nehodlá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama