Střední mučír...ehm škola 3 (R 15 +...možná i 18)

3. července 2016 v 0:38 | ay-chan |  Nalu
Tento díl je hlavně o posteli :D takže nebude moc dlouhý. Plánuji i další kapitolku!

** Již se stmívá...**
Nervozita obou se s přibývajícím časem zvyšovala. "Na-natsu...vážně to chceš dělat?" Lucy sedí na okraji postele. Natsu zatáhl závěsy a zamkl dveře,kdyby náhodou. "He? Co je to za blbej dotaz? Jasný,že chci" sedne si k ní a chytne ji za ruku "Neboj se už. Slíbil jsem,že ti neublížím ne?"
Lucy kývne. "Budu něžnej..." pomalu si lehnou. Se svlékáním nikam nespěchají. Natsu si nahou Lucy pořádně prohlédne. Políbí ji na rty a pak se přesune na krk. Neodpustí si nějaký ten flíček. Natsu se rty přesouvá po její těle stále níž. Zastaví se na její hrudi. Mazlí se s jejími prsy...mačká je a cucá. Potom postupuje zase dál. Lucy sladce a hlasitě vzdchá "Natsu! A-ah....t-tam ne!" vykřikne,když ucítí jeho jazyk tam dole...dráždí ji. Musí ji pevně držet,aby nekopala. "D-do...ah...dost...b-budu...Natsu!" Lucy je téměř na vrcholu slasti. Natsu nepřestává. Chce ji udělat. Lucy se s hlasitým výkřikem udělá. "Lucy..." šeptne Natsu. Otře si pusu a hned na to ji políbí. Je vzrušený na maximum. Jeho penis pulzuje nedočkavostí. Otře se o ni špičkou. Žačne do ní pronikat. Lucy zatne zuby. "Lucy....to bude dobrý...to přejde" říká jí Natsu,aby se uklidnila.
Díky bohu...už je v ní celý až po kořen. "Dobrý?" odhrne jí vlasy z tváře. "Jo...m-můžeš se hýbat" obejme ho Lucy. Natsu poprvé přirazí čímž započne pomalé a něžné tempo přírazů.
Lucy mu vjede rukou do vlasů. "Víc...Natsu...prosím" Lucy tělem proudila slast. Jakákoli bolest zmizela. Uklinďovaly ji Natsuovi silné ruce,které ji drží. "Miluju tě" promluví Natsu. Vyplní její přání a přírazy zrychlí také jsou nyní více prudké. Lucy mu vzdychá rovou do ucha. "Natsu...Natsu...cí-cítím se divně...umm!" Lucy se chvěje. "To nic...tak to má být" utiší ji Natsu a dalším slovům zabrání polibkem. Nechce tuto chvíli kazit mluvením. Jejda! Došlo mu,že si nevzal ochranu. "Lu-lucy...já jsem si nevzal kondom..." podívá se jí do očí. "N-nech to být...už je moooc pozdě. Jednou se nic nestane" přitáhne si ho Lucy víc k sobě "Pokračuj".
Natsu ji velmi rád poslechne. Po nějaké chvíli se oba udělají. Natsu se udělal do Lucy. Pak si lehne vedle ní a obejme ji "V pořádku?" pohladí ji po tváři. "J-jo..." přitulí se k němu blondýnka s úsměvem "Miluju tě,Natsu". "Lucy...já tebe taky" políbí ji na špičku nosu "Spi...musíš být unavená. Dobrou noc". Nemusel to ani říkat. Lucy usla hned jak to dořekl.Natsu ji chvíli pozoroval "Jsi tak roztomilá" šeptá si pro sebe "Heh...naše poprvý...nemůžu se dočkat tvého výrazu ráno" zavře oči a také usne.
**ráno!**
Natsu se probere první "Princezno" pohladí ji ve vlasech "Vstáváme" mluví tiše,aby ji nebudil šokem. Lucy pomalu otevře oči barvy čokolády a upře je na růžové vlasy a pak do zelených očí "D-dobré ránko" zrudne. Hned si vzpomněla na včerejší noc. "Vyspala jsi se dobře?" Natsu se jen milounce usmívá. "Moc dobře. Spala jsem přeci vedle tebe" usměje se. "Budeme klidně ještě ležet jestli chceš. Je neděle takže klidně můžeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

:D Čtete to vůbec?

Jasně,že jo! 100% (3)
Někdy 0% (0)
Kdo,by tohle sakra četl?? 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama