Střední mučír...ehm škola 2 (R 15...)

2. července 2016 v 21:07 | ay-chan
"Kyaaa! Natsu...nech toho!" utíká Lucy před Natsuem přes celý dům "Já ti říkám,že do té vany nejdu!"
Natsu se jim tam prostě snaží dostat. Nakonec ji zažene do rohu. "Natsu...já nechci...stydím se. Zbytečně na mě spěcháš".
"Lucy. Ehm...promiň. Jenže tím poznávacím procesem jsme si prošli jako nejlepší kámoši. Sem tam jsem tě držel za ruku. Nechci to celé muset dělat znova. Chci ten vztah se vším všudy. Žádný chození kolem horké kaše. Mě už je osmnáct...vím,že když jde o nás tak se nemám čeho bát. Budeme vždy spolu. Chci udělat další krok. Ano?" nahne se k ní a jejich obličeje dělí jen pár milimetrů "Jsi tak rozkošná,když se červenáš".
"Natsu...tak jo,ale nesmíš se dívat!" odstrčí ho Lucy. "Nedívat se? Uf...to bude dost těžký. Vlezu do vany první a dokud v ní nebudeš tak budu zavřený oči ok?" řekne Natsu svůj nápad. Lucy kývne. Natsu tedy vleze do vany jako první. Samozřejmě neodolá a Lucy nenápadně sleduje.
Ona si vleze k němu do vany. "Lucy,nechceš bydlet se mnou? Bydlíš děsně daleko" donutí ji se o něj opřít. "Miluju tě,Lucy". ( :D Happyho v rohu vany si nevšímejte! Jiný obrázek jsem nenašla). "Natsu,ale to mi naši nedovolí. Budou si myslet bůh ví co a nebo nás neuznají. Mám z toho strach...navíc znáš mého otce" zesmutní Lucy. "Moc se bojíš" usmívá se Natsu.
"Nemusíš se bát. Zkusíme to tvým rodičům říct po školním výletě. Nevzdám se tě" otočí Natsu Lucy jemně hlavu a políbí ji. Lucy se mu nebrání. Líbají se dokud jim nedojde dech. "Natsu" otočí se na něj Lucy celá a přitiskne se na něj,aby si ji neprohlížel. Pro něj jsou to muka jelikož se na něj tiskne hlasvně hrudí.
"L-lucy...měkký" zakoktá se Natsu.
"Idiote..." zrudne Lucy "Jasně jsou měkký...a taky zbytečně velký".
Natsu neodolá a jeho ruce musí tu měkkost otestovat "Meleš nesmysli. Jsou dokonalí" říká,když už jí je mačká .
"Baka...dost...ah!" zavzdychá Lucy.
"To bylo sladký....chci slyšet víc,Lucy" začne ji líbat na krku. Ona mu prsty vjede do růžových vlasů.
Vzdychá mu přímo do ucha "Natsu...um...Natsu...ne-ah-můžeš".
Když se od ní Natsu odtáhne tak je celá udýchaná a v rozpacích.
"Nemohl jsem přestat. Zněla jsi tak hezky. Vzrušuješ mě..." přitáhne si ji blíže "...miluju tě docela dlouho jen jsem neměl odvahu. Chci tě,Lucy...hrozně moc" pohladí ji přes boky a pak sjede na její zadeček "Jsme dva puberťáci sami doma. Chodíme spolu...neříkej,že tě to neláká. Nechci spěchat,ale držet se zpátky je hrozně těžký a já jsem tak nažhavenej" vysvětluje Natsu.
"Hlupáčku...já tě přece taky miluju. Jen se bojím...já ještě nikdy s nikým no...nespala. Poprvý prej bolí" než stihla všechno říct tak ji Natsu objal. "Nemusíš se bát ničeho. Neublížím ti...já jsem taky ještě s nikým tyhle věci nedělal,ale jistý info mám. Říkal jsem si,že když chci nějakou holku tak,bych měl něco vědět,abych jí nezranil. Hlavně,když jde o tebe...ty jsi nejdůležitější na světě".
Lucy na něj jen užasle hledí "T-tak dobře...ve-večer...nechám tě...si dělat co chceš" stojí ji hodně slíli mu to sdělit. "Teď jsem nažhavenej ještě víc. Jelikož do té doby není moc,co dělat tak zajdem někam ven a já no...půjdu koupit kondomy" Natsu se momentálně dívá stranou. "Jo...fajn" Lucy vstane,vyleze z vody a skryje se osuškou "Půjdu se obléct. Nespěchej" zmizí z koupelny. Natsu se vyhrabe z vany dost nemotorně. Jde za ní jen s ručníkem kolem pasu. Škoda pro něj,že si akorát vzala kraťasy. "Bože,jsi tak krásná,že tě nechci ani pustit ven. Budou mi tě okukovat" podívá se na ni Natsu žárlivě. "Oh? A záleží na tom,když mě nemůžou mít? "
**Nákupní centrum**
"Natsu tak ty jdi pro no ty víš co a já jdu támhle" ukáže Lucy na obchod s oblečením. Natsu ji uposlechne a jde. Stojí u regálu a nemůže se rozhodnou...nikdy dřív je nepoužil. Někdo ho plácne do zad "Yo...Salamandre" osloví ho hrubý hlas přezdívkou. "Gajeele?" zděsí se Natsu. "Hee? Sis našel holku jo? Tak ber tyhle...gihihi" zasměje se Gajeel a podá Natsuovi krabičku "S Levy je používáme furt. Nemusíš se s nima bát. Grey mi řek,že prej máš Lucy. Hodně štěstí. A Salamadre...nezklam ji" poslední slova Gajeel řekl těsně před odchodem. Natsu tedy koupil ty,co mu poradil. Až pak mu to došlo "Lucy!" rozběhl se za ní do obchodu. "Copak je,Natsu?" diví se.
"Gajeel...chodí s Levy a...a" všechno jí pověděl,ale ona se jen usmála. "Vím o tom. Levy se mi svěřuje. Vím o nich úplně všechno" prohlásí Lucy hrdě. "Jo tááák. To znamená,že jí řekneš taky všeno?"
"Samozřejmě,že ano. Neboj se...detaily vynecháváme. Říkáme si jen místa,pocity a případně jen co se dělo bez popisu. Nemáš se čeho bát" utišovala ho
. "Lucy...co to vlastně všechno kupuješ? Copak věcí dost? Když nad tím uvažuju tak máš tolik věcí,že nevím jestli se to všechno ke mě vejde" zasměje se Natsu. "Idiote...potřebuju nový spodní prádlo...navíc mám hodně zničeného oblečení a taky oblečení daruju na charitu tak si kupuju nové. Navíc mi chybí pár věcí,co potřebujeme na školní výlet. Nehodlám se tam svlékat takže si koupím plavky. Navíc...oh to je jedno. Hodně věcí už mi není tak potřebuju prostě nové" Lucy se trošku rozjela nom. "Jasný. Pomůžu ti pak s taškama. A hlavně se mě neptaj jestli ti to sluší,protože víšže ti stejně řeknu,že jo" protočí Natsu oči. Netušil,že holky jsou tak ujetý na nový věci.
**Konečně zpět u Natsua doma**
"Natsu...nech ty tašky někde a odpočiň si. Já nám mezitím udělám oběd. Znám tě...musíš být hladový" a taky,že je. To hladové kručení se nedá přeslechnout.
"Jasný" odloží tedy tašky a sedne si. Sleduje ji. Miluje její zvyk...vždycky si u vaření brouká a vrtí zadečkem. Opřený o pohovku s hlavou dolů má perfektní výhled. Za chviličku už je oběd na stole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama