Střední mučír...ehm škola

2. července 2016 v 18:44 | ay-chan |  Nalu
Je nádherný den a žáci střední školy Fairy Tail si užívají. Jedna z roztleskávaček,Lucy,pozoruje kluky při basketbalu. Tedy spíše jen jednoho. Zná se s ním dlouho a jsou nejlepšími přáteli jenže práve to je ten problém. Ona je do něj zamilovaná a i přes veškeré náznaky mu to nedošlo. Nebo si to Lucy aspoň myslela. Natsu k ní přiběhne a dá jí na ramena svojí mikinu "Polib mě jesli vyhraju. A taky se mi postarej o tohle" šeptá jí Natsu. Lucy nepatrně přikývne.
Zabalí se do jeho mikini,která podle ní úplně úžasně voní. Poté již z Natsua nespustí oči. Samosebou Natsu vyhrál ( :D musel!). Přeci jen je kapitánem týmu. Po úklidu tělocvičny a odchodu ostatních se Natsu vrátí k Lucy. "Vyhrál jsem...dostanu svou
odměnu?" sedne si vedle ní a chytí ji kolem ramen. Lucy před ním skryje svůj rudý obličej. "Lucy..." šeptne jí Nastu do ouška "...ten polibek chci".
"N-natsu...ne-nejde o žádnou sázku s Greyem,že ne?" tato myšlenka Lucy děsila.
"Tak napůl. Vsadil jsem se s ním o to,že políbím holku,kterou miluju a když ne tak uznám,že je nejlepší na světě. Tak jsem tady" povalí ji na podlahu,aby se před ním už nemohla schovávat "Miluju tě,Lucy" bez dalších otázek ji políbí. Vychutnává si její jemné rty,chutnající po jahodách,protože to je příchuť lesku na rty,který Lucy používá.
Lucy je červená jako to nejzralejší a nerčevenější rajčátko na světě. Po chvíli vzdorování mu přestane konečně odporovat. On se od ní odtáhne "Ne,Lucy....budeš se mnou chodit?"
Jeho klidný výraz ji zaskočí. "N-natsu...já..." Natsu jí dá prst na rty "Pokud se stydíš to vyslovit tak buď kývni nebo zavrť hlavou" usměje se na ni. Ona přikývne. "Půjdeme domů" zvedne se Natsu a pomůže Lucy na nohy. "Lucy...nechceš přespat u mě? Je pátek. V pátek vždycky hrajeme videohry. Nemůžeme porušit tradici ani,když jsme spolu" natáhne k ní ruku. Lucy jeho ruku přijme "Tak jo. Co si zahrajeme dneska? Ráda,bych něco bojového".
"Hmm...Tekken. Můžem si zahrát Tekken. Už jsme ho dlouho nehráli" usměje se Ntasu ještě víc "Můžu tě nechat vyhrát jestli chceš". Tím Lucy akorát naštval "Idiote! Pak ta hra nebude mít žádný význam!"
**U Natsua doma**
Jako vždy tu nikdo není. Jeho rodiče jsou věčně pryč a starší bratr tu už nebydlí. Lucy se najednou cítí divně a rozpačitě. "Copak je? Není dobře?" Natsu si na ní hned všimne změny. "To nic. Jen jsme teď pár a jsme sami a...no...jsem nervózní"
"Lucy...na co to kruci myslíš? Znáš mě a víš,že bych se o nic nepokoušel jenom tak. Navíc spolu chodíme dvacet minut. Miluju tě to jo,ale celou dobu jsme byli přátelé a chci,aby nám to klapalo i dál jen ti chci být blíž". Jeho slova zasáhla její srdce jako šíp. "Mě,by nevadilo,kdyby jsi něco zkoušel,pako. Jen jsem z toho nesvá" přizná mu. Poté si sednou v obýváku. Zapnou si hru. Hrají pár hodin a během té doby jim Lucy nanosí spoustu jídla i pití. Pauzy musí být. Kolem půlnoci to Lucy zarazí "Natsu to stačí...už jsem unavená". Natsu poslechne a hru vypne. Odejde do pokoje a při návratu dá Lucy čisté tričko na převlečení "Je pozdě. Nenechám tě v noci jen tak někam jít. Přespíš tady"řekne jí a jeho pohled říká 'žádné námitky'. Lucy kývne. Už chce odejít,aby se převlékla,ale on ji zastaví "Je hodně špatné,když tě tvůj kluk chce vidět? Můžeš ke mě být zády" přitáhne si ji a chytí za pas "Ty jsi mě viděla milionkrát".
"A-ale...t-t-ty jsi kluk a...a..." její rozpaky mu přijdou rozkošné. Chytí její tričko a v rychlosti jí ho přetáhne přes hlavu "Jsi nádherná. Nemáš se za co stydět". Lucy zapiští a skrývá rukama svou podprsenku a prsa tím pádem taky. Natsu ji obejme,ale jen proto,aby jí podprsenku rozepl. "Jsi unavená ne? Přeci si ji na spaní musíš sundat...vypadá dost nepohodlně. Nic ti neudělám. Nemůžu říct,že mě to nevzrušuje...nebo,že nemám žádné představy,ale ty mě nakopeš jestli něco provedu. Tak ti jen pomáhám se převléct" natáhne jí čisté triko "Ted si ji můžeš sundat. Už nic neuvidím" všimne si,že se Lucy chvěje. "Omlouvám se. Vyděsil jsem tě?"
Odpovědí mu je pouhé zavrtění hlavou. Triško je jí velké. Lucy se tedy zbaví i kalhot s jistotou,že její spodní prádlo nebude vidět. Natsu ji vezme do náruče "Ty jsi moje princezna" odnese ji do pokoje. Svlékne se do spodního prádla...v jeho případě do boxerek a lehne si k ní do velké postele "Dobrou noc" políbí ji na čelo. "D-dobrou" Lucy se k němu přitulí. Usnou ve společném objetí. Ráno se ozve zvonek u dveří. Lucy tedy vstane. Natsua nic jenom tak neprobere. Lucy otevře a za nimi je Grey. "E-eh...L-lucy? Co to máš na sobě? A kde je Natsu?"
"Oh...Natsu mi půjčil triko na spaní. Přehnali jsme to s videohrou a mě už domů nic nejelo. Jinak on ještě spí. Jo a Greyi..."
"Jo? O co jde,Lucy?" Grey ji sleduje. "Natsu vyhrál vaši sázku" usměje se Lucy zářivě.
"Cože? To není možný! T-ty...tak počkat! Neříkej,že je Natsu zabouchlej do tebe...ten zmetek věděl,že vyhraje" Grey je naprosto šokován. Natsu se probral. Oblékl si tepláky. Najednou chytí Lucy kolem ramen. "Yo! Grayi...jak je?" usměje se Natsu sebevědomě. "Natsu,ty zmetku. Předem si věděl,že vyhraješ!"
"He? Jasně,že nevěděl. Nebyl jsem si jistej jestli mě Lucy nepošle někam. Zkusil jsem to a uspěl" podívá se na Lucy a políbí ji do vlasů "Víš jaká byla sázka. Teď se ty musíš vyznat holce,kterou miluješ ve škole a přede všema" Natsu má pocit absolutního vítěztví. "Však počkej Natsu...já ti ještě ukážu" mračí se na něj Grey "No jinak...kvůli tomu nejsem. Jelikož tě znám tak jsem ti radši přišel říct,že nám ze školy poslali mail. Budeme mít výlet do horkých pramenů. Tak chci vědět jestli se mnou budeš na pokoji. Odjíždí se hned v ponděli. Buďte tam oba na čas" podává jim Grey papír "Vytiskl jsem ti to,debile. Čau" s tím se vypařil. Natsu vtáhne Lucy do domu a zavře za nimi "Nemohla jsi si vzít kalhoty? Kdyby to byl brácha tak jsem mrtvej".
"Omlouvám se. Byla jsem rozespalá. Kde je vlastně Happy? Je to sice děsivý,že mluví,lítá a je modrej,ale...je divný,že tu není" dívá se Lucy všude kolem. "Naši tu pro něj byli. Chtějí s ním taky trávit čas. Stejně jsem s tebou chtěl být celý víkend sám" otočí se Natsu a zadívá se jí do očí "Vykoupem se společně?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama