High school love (Souji x Hajime)

3. července 2016 v 20:13 | ay-chan |  Hakuouki no Shinsengumi
Věnování: Tuto povídku věnuji jedné určité čtenářce,která moc chtěla tento pár. Bohužel se mi její jméno již nepodařilo dohledat. Snad se slečna ozve...moc ráda,bych znala její názor. Všichni si tedy povídku na přání užijte a kdykoli si řekněte o vlastní...vše Ay-chanKroky zněly na mramorem dlážděné podlaze a odrážely se dále chodbou. Sídlo zářilo a z jeho dveří vyšla dívka?
Nikoli,jedná se o chlapce a velmi rotomilého chlapce. U brány na něj čekalo auto a také jeho nejlepší kamarád. Tedy to si myslelo okolí. Ti dva spolu chodí už čtyři roky. Zatím se nedostali nijak daleko...polibky nebo držení za ruce. Chlapec z velkého sídla je totiž stydlivost sama. "Hajime...bré ráno" ozval se příjemně kluk u brány."Dobré ráno,Souji" Hajimeho hlas zněl odměřeně jako vždy.
Na venek působí chladným a přísným dojmem,ve skutečnosti je laskavý a miloučký jako kotě.
Oba si nasedli do auta a řidič se rozjel k cíli. Seděli u sebe blízko a neodolali pokušení. Jejich rty se setkaly v něžném polibku plném touhy po víkendu odloučení. Řidič o nich věděl,protože on jim také pomohl se dát dohromady. Souji chytil Hajimeho za pas a povalil jen a sedadlo.
"S-souji,dost...jsme v autě" snažil se Hajime toto šílenství zastavit. "Jen se líbáme" Soujimu to bylo jedno. Společnosti zavolantem si nevšímal a další Hajimeho námitky utišil ve svých rtech dalšími polibky. Kousíček od školy si řidič odkašlal,aby je upozornil. Souji naposledy okusil sladkých rtů než se od Hajimeho,který je rudý až za ušima, odtáhl. Vystoupili z auta hned před školou.
Mezi studenty procházeli předstírajíc,že se v autě nic neodehrálo. Hajime byl malinko naštvaný,že si Souji dělal,co se mu zachtělo i v nevhodných chvílích. Přezuli se a zamířili do své třídy. Těsně před třídou ho Souji zatáhl do temnějšíhoo rohu a na krátký okamžik jej políbil "Nevydržel,bych do přestávky" odůvodnil svůj prohřešek. Hajime ho objal "Jsi idiot,ale i tak tě miluju" neusmíval se. Hajime se tvářil neutrálně jako obvykle.
**Po škole u Soujiho doma**
"Souji...stop...dost" snaží se Hajime Soujiho zastavit. "Proč? Copak se ti to nelíbí?" líbá Hajimeho na krku. Hned jak dorazili ho totiž povalil do postele. "To jsem neřekl...ale neměli,bychom..." Hajime už neví,co dělat. "Pšš...nemám v plánu si to tady s tebou rozdat. Jen se mazlíme. Jsme sami. Neboj a poddej se tomu" s těmi slovy ho Souji začal znovu líbat na krku. Také svlékat triko."Souji! A dost" skopne ho Hajime ze sebe. "Řekl jsem přece ne...nemůžeš prostě počkat? Slíbil jsem ti,že to budem dělat až naši odjedou na týden do háje" mračí se Hajime rozkošně.
"No jo furt" povzdychne si Souji "Když ty seš tak rozkošnej. Kdo to má jako vydržet?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama