We have day-off (Sting x Natsu)

7. června 2016 v 16:09 | ay-chan |  Fairy Tail
Je to již měsíc,co spolu Sting a Natsu začali chodit. Bohužel se během té doby moc neviděli.Oba si zařídili den volna a chtějí se sejít. Ma jí se sejít u katdrály Kardia,která je ve městě Magnolia. Toto město je domovem pro Fairy Tail,ke kterému Natsu patří.
Natsu přišel o něco dříve...jeho nadšení je maximální. Vysedává nedaleko nádheré budovy. Sting se k němu zezadu připlíží a obejme ho "Natsu~" zavrní mu do ucha. Natsu se trochu lekne "Stingu!" zamračí se na něj "Nelekej mě tak..." zčervená ve tváři. "Omlouvám se" políbí ho Sting na tvář.
"Půjdeme k tobě? Rád,bych věděl,kde bydlíš" Sting se to snažil, zjistit už dříve,ale Natsu odmítal. "D-dobře....tentokrát" zašeptá.
"Víš,Natsu...mohli,bychom ve vztahu malinko postoupit...zatím se jen občas držíme za ruce..." Sting je připravený na další kroky,které je čekají,ale Natsu se před ním hrozně stydí. "D-držet se za ruce po-pořád? P-pusu?" koukne se na něj.
"Natsu...Přede mnou se opravdu stydět nemusíš"
"To se ti lehko řekne...já takové věci prostě....nedělal nikdy před tím" snaží se z toho Natsu vymluvit.
"Já se chci jen posunout nic víc. Půjdeme na to pomaleji. Už jsme si jednou pusu dali a já myslel,že by jsme to mohli zkusit znovu" usměje se Sting. Natsu se na něj koukne a poté zavře oči "Jen malinkou". Stingovi zazáří oči. Bez jediného zaváhání spojí jejich rty.
Sting se,ale nechce odtáhnout a Natsu mu začíná pomalu podléhat. Rychle se odtáhne "Řekl jsem malou!" je rudý od hlavy až k patě. "Natsu...omlouvám se" políbí ho znovu a znovu. Jsou to jen malé polibky,ale je jich mnoho.
**Časový posun: Večer**
"Ten den utekl moc rychle" postěžuje si Natsu. "Natsu...mohu u tebe přespat?"
Natsuovi stuhla krev v žilách...jen to ne! Mám doma bordel!-zazní mu v hlavě. "J-já si nemyslím,že je to d-d-dobrý nápad".
"Natsu. Jestli se stydíš tak nemusíš. Vím jaký jsi a mám jistou představu o tom jak to u tebe doma vypadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

:D Čtete to vůbec?

Jasně,že jo! 100% (3)
Někdy 0% (0)
Kdo,by tohle sakra četl?? 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama