Pirate's Secret 2

22. května 2016 v 14:32 | ay-chan |  Pirate's Secret
Mariot jsem uvedl do rozpaků. Dívky jsou v určitých věcech hodně předvídatelné.
Uculím se. Její posádce se to opravdu nelíbí. "Hele ty drzej červe!" zamručí duch děsivého piráta "Tohle si k naší kapitánce dovolovat nebudeš!"
"Sama se nabýdla. Pokud jste si mysleli,že po ní hned skočím tak jste se museli zbláznit. Chci jen pohodlí. Mé ruce zůstanou tam,kde jsou. Nemám v plánu ji do něčeho nutit" usmívám se. Mariot rudne stále víc a víc "Ke-keegane" zašeptá. "Copak?" věnuji jí tázavý pohled. "Moc mluvíš...prostě mlč. Bez mého rozkazu se tě stejně ani nedotknou. Nemusíš vysvětlovat vůbec nic" ona je tak sladká.
"Ale Kapitá-" ona ho však zarazí. "Mé rozhodnutí znělo jasně!" vytáhne Mariot svůj meč a namíří mu ho na krk "Duch nebo ne! Mé rozkazy budeš poslouchat! Sáhni na něj a pošlu tě zpět do pekel!" v jejích očích je bouře.
"Rozkaz,madam!" napřímí se. Mariot stiskne mou ruku a vede mne do kajuty "Určitě jsi unavený a hladový. Mé slovo platí...podělím se s tebou o svoji postel".
"Není to nic extra a budeme si nejspíš překážet" otevře dveře kajuty. "Lepší než nic" konstatuji. Čekal jsem horší. Přeci jen je na lodi úplně sama. Duchové jí toho moc nedonesou. "Máme tři pravidla...při převlékání budeš za dveřmi. Vždy spím u stěny. Co se stane v kajutě v ní taky zůstane. Jasné?" zřejmě neustoupí tak jí to odkývnu."I když to poslední se mi moc nezamlouvá" zamručím tiše. "Bože...jen si lehni. Já seženu jídlo. Za chvíli se vrátím". Zmizela za dveřmi. Ani ne za minutu se vrátí se spoustou místa. Divím se,že udrží balanc "Nechtěla jsi být radši srvírka?"
"Bývala jsem. Na místě kam plujeme je parádní hospoda a tam jsem kdysi pacovala než jsem se stala kapitánkou téhle nádherné lodi"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 22. května 2016 v 14:42 | Reagovat

faaajn blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama