Nový start

29. dubna 2016 v 20:41 | ay-chan |  Gajevy
"Watashiwa Fairy Tail(u) no madóši!!" (Já jsem mág Fairy Tailu!!)
Levy naštvaně hleděla do tváře železného drakobijce.
"Já přece taky. Sice chvíli,ale jsem" pronese Gajeel nabručeně "Jsi otravná,Prcku".
"A ty jsi idiot. Tebe v našem cechu nikdy nepřijmu! Nikdy! " do očí se jí nahrnuly slzy "Neodpustím ti to!" vyběhne z cechu. Gajeel za ní jen pomateně kouká. Natsu si všiml "Hele,železná obludo,co jsi Levy provedl?" sedne si k němu. "Já nic...začala ječet. Je pořád naštvaná. Ty vyhořelá palice" oplatí mu Gajeel urážku. "Vymysli si vlastní nadávky" napomeno ho Gray "Tohohle ohnivýho blba můžu urážet jenom já".
"Kdo je u tebe blbec? Ty jeden ledovej striptére!" a už to bylo. Ti dva se pustili do bitky a Gajeel se raději vypařil. Určitě,by ho zatáhli do toho nesmyslu taky. Ozvala se rána a pak ticho. Gajeel se ohlédl a uviděl Erzu jak je vyhazuje ven. Zřejmě jí zničili dortík.
Jen nad tím pokrčí rameny. Jde do Magnolijského parku. Ano! Toto je ten slavný park s duhově zářícími sakurami. Všiml si osůbky sedící pod jedním ze stromů. "Našel jsem tě,Prcku" řekl a Levy už chtěla utéct. Chytí ji za ruku "Ne ne...nikam. Hezky si o tom celém promluvíme. Tohle hádání mi leze na nervy" usadí ji zpět a sedne si k ní.
"Jsi debil" podívá se na něj naštvaně. "Já to vím. Mrzí mě,že jsem ti ublížil a jsem tu,abych to napravil. Dovol mi poznat milou a chytrou Levy tak jako jí znají všichni ostatní".
Levy se začervenala "Fajn...můžeš začít tím,že mě odneseš na zádech domů".
"Co? já nejsem-" Levy ho plácla přes pusu. "Zvrtla jsem si kotník. Potřebuji pomoc tak chvíli mlč a pomoz mi,prosím" její ztamě zelené oči se na něj prosebně upřely. "Proč jsi nic neřekla už dřív?" Gajeel se k ní otočí zády a dřepne si "Vylez si na mě. A pevně se chyť" uporní ji,aby se pořádně držela.
Levy se mu vyškrábe na záda a on ji chytí pod zadečkem. "Ga-gajeele...uvědumuješ si kam saháš?" obličej ukryje do jedo dlouhých vlasů. "Promiň,ale jinak mi spadneš...budeš muset chvíli vydržet".
"Na ubytovnu Fairy Hills?"
"Jo...přesně tam"
Gajeel se tedy rozběhne tím směrem. Dorazili ve chvilce. Gajeel je rychlí běžec. "P-postav mě už" zašeptá Levy a on ji opatrně pustí na zem. Levy otevře dveře "Pojď dál...u-udělám ti čaj...nemám jak jinak poděkovat. Navíc...je tu spousta schodů" zasměje se. Společně dojdou do jejího pokoje
. "Knihy? Tohle je spíš knihovna ne?" rozhlíží se kolem. "Kdepak Gajeele. Tohle je mjů pokoj. Miluji knihy" oči jí zazáří "Chceš si je prohlednout?"
"Já na knihy moc nejsem. Je to od tebe...možná příště. Měli,bychom ti ošetřit nohu" vezme ji do náruče jako princeznu a položí ji na blízkou pohovku "Máš tady lékárničku,Prcku?"
Levy ukáže směr a Gajeel se rozhlédne. Lékárnička nalezena aneb mise splněna. Vezme obvazy. "Nemám pro tohle cit tak říkej,když tě to bude bolet a tak" opatrně jí nohu obvazuje. "Jde ti to" pochválí ho Levy milounce. Zvedne k ní hlavu a hned se podívá se zrudnutím dolů. Levy zmateně nakloní hlavu a pak si uvědomí,že má vyhrnutou sukni. Zapiští a rychle skryje to,co němělo být viděno. "Pro-promiň...já nechtěl" začně se jí Gajeel omlouvat.
"T-t-to ne-není tvá vina" úplně zrudla a zakoktala se. Gajeel se na ni musel podívat "Jsi rozkošná" řekl nevědomě nahlas. Levy začala panikařit ještě víc. "Psst...já já....omlouvám se,ale tiše. Erza tady bydlí taky ne?"
Levy ztuhla "Jo...bydlí" došlo jí,že křik není vhodný. On si k ní přisedne "Myslím,že by jsi měla jít spát. Chytni se mě....odnesu tě do postele" ona se ho pevně chytí kolem krku. On ji odnese do postele,ale jaksi v ní skončí oba. "Omlouvám se....ztratil jsem ronováhu"
"To nic...um...zu-zůstaneš tu prosím? Poslední dobou se sama bojím" poprosila Levy. "Dobře. Budu spát na gauči-" málem odešel,ale její ruka ho povalila zpět do postele. "Tady znamená tady...Gajeele prosím..."
"Jasně. Budu tady tak už spi" zabručí na ni. Levy se zasměje "Začínám tě mít docela ráda. Dobrou noc" zašeptala a chytila ho ruku. "Dobrou" tak zněla jeho odpověď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám mé povídky?

Ano
Ne
Trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama