I will eat you (Soul x Death the Kid?)

29. března 2016 v 13:58 | ay-chan |  Soul Eater

V jejich světě se odehrává mnoho bojů a mnoho podivných věcí. Soul Eater...zbraň. Umí se přeměnit na kosu. Death the Kid je syn boha smrti-Shinigamiho. Shinigami je ochráncem města,kde se zbraně a jejich držitelé učí boji.
Kid má dvě zbraně. Sestry Thomnsnovy,starší Liz a mladší Patty. Jsou to pistole.
Soulova držitelka je dívka jménem Maka.
Všichni jsou v jedné třídě. A tam vznikají pouta. Mají již velice silné přátelství. Již spolu podnikli mnoho dobrodružství. Téměř pokaždé jim šlo o život
.Tento příběh se odehrává trošku v pozadí událostí. Maka a Liz s Patty se rozhodly,že si udělají holčičí večer. Soul byl nemilosrdně z bytu a poslán za Kidem,aby u něj přespal. Nebyl z toho moc nadšený. Hned ve dveřích ho Kid mile uvítal. Vše je srovnané a symetrické. Kid je symetrií posedlí.
Soula z toho zmrazilo.
Prošli velkým domem až do Kidova pokoje. Kid mu ukázal kam si dát věci. Chvíli se na sebe dívali. "Máš nějaký videohry?" zeptal se Soul ez ostychu. Kid kývl.
Z pokoje se přesunuli do obýváku a ke hrám si vzali jídlo a pití.
Během hry si i povídali a Kid se hrozně hezky usmál.
Soul ho viděl takto poprvé. Kid je většinou odměřený.Kid si uvědomil, jak se na něj Soul dívá a ze jemu neznámých důvodů zčervenal a uhl pohledem. "J-jsi v pho? Vypadáš trochu,jako rajče" řekl Soul a dal mu ruku na čelo "Jsi horký...měl,by jsi odpočinout".
"Jsem v pořádku...to jenom,jak jsi si mě prohlížel...znervózněl jsem a nevím proč" přiznal se mu.
Soul se škodolibě usmál "Koukni na mě ať vím,že mi nelžeš" počkal si než Kid zvedl hlavu a nečekaně ho políbil.
Kid vytřeštil zlaté oči a snažil se odtrhnout. Bělovlasí Soul ho odmítl pustit. Pak se s úsměvem sám odtáhl "Od teď jsi můj" řekl sebevědomě.
"C-c-co? Jak to...myslíš?" Kid se od něj odsunul,co nejdál. "Dal jsem ti pusu a ty se mě ptáš na takovou blbost?" povzdychl si Soul "Myslím tím,že jsi můj kluk. Jdu si lehnout...dobrou" vsatl a mávl na něj,aby šel taky.
Kid poslušně následoval,což neměl,protože skončil v Soulově náuči i přes veškeré protesty. Naštěstí se nic nestalo. Soul rychle usl a Kidovi se spalo celkem dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám mé povídky?

Ano
Ne
Trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama