I když nejsi hříšná duše 7

13. února 2016 v 23:02 | ay-chan |  hříšná duše
Egaův obličej nabral velmi neobyčejný rudý odstín

Egao: "Seiko ty jsi...hroznej..." snaží se svou tvář skrýt před těma očima,které hladově sledují každou jeho reakci.

Seikatsu: "Egao ty jsi zase rozkošný. Nemáš důvod se stydět. Neschovávej se mi. Chci znát každý výraz tvé tváře"

**Mega časový posun: čtyři dny-příjezd Seikovi matky**

Seikatsu: "Je tu ještě něco,co nevíš. Táta jenom zastupuje. On není právoplatný vládce,to je máma. Ona je dědičkou úplně prvního démona a její moc je stejně temná jako temnota v lidských srdcích. Už od malička ji mám moc rád,ale vždy se musela držet daleko. Její přítomnost ve mně probouzí moje opravdové síly,protože já po ní převezmu vládu a můj charakter se na to nehodí. Měla dnes přijet. Odpust mi pokud ti ubližím,ale já jsem jenom milejší verze. Moje pravé já je jiné."

Egao: "Možná se tě budu bát,ale vím jistě,že žádná rána mi nebude vadit. Dokud vím,že chceš,abych žil."

Seikatsu ho políbí.
Seikatsu: "Je čas vylézt z postele. Musíme ji uvítat. Královna se musí vítat se vší parádou. Vezmu si to,co obvykle a tobě dám něco v čem nebudeš vypadat moc..um...moc nevinně? Jestli to jde" vytahá oblečení. Pak pomůže Egaovi se obléct.
Jeho oči působí klidně. Ozve se zvon. "Matka je tu" bělmo mu zčerná a žluté duhovky se rozzáří "Dělej" táhne ho halou jak psa. Již je zase sám sebou.

Královna jménem Etheria Lilith Hakaii dorazila
.
Ona sice dokáže působit velmi mile a neodolatelně,ale ve skutečnosti je chopna zabít kohokoli a kdykoli.

Seikatsu: "Nic neříkej. Pokloníš se a budeš mlčet. Někdo jako ty na ni mluvit nemůže. A nenech se zmást jejím vzhledem nebo je hned po tobě a žádný fňukání" řeknu mu jasně těsně před tím než dorazíme.

Satan i všichni ostatní se již shromážili.

Etheria Lilith: "Oh? Takové krásné uvítání v mém vlastním domě" pořádně se nadechne vzduchu "Zase doma. Hakii! Můj jediný synu! Chyběl jsi mi" rozpřáhne ruce a Seiku obejme. "Nezvyklé,že jsi mě zavolal. Otec už to udělal zase?"

Seikatsu: "Ano už zase. Mám ho dost! Konečně jsem našel vhodného partnera jehož duše není pošpiněna a on mi to kazí. Je to pitomec. Nechci ho tu!"

Etheria Lilith: Otočí se na Satana "Já královna Etheria Lilith Hakaii tě z moci mi svěřené samotným tvůrcem pekel vykazuji na hrad v propastech nicoty!!" její hlas se nese ozvěnou.

Satan: "D-drahá? P-proč tam? To je až děsivě blízko tvému sídlu..." zašeptá

Etheria Lilith: "Do rána ru nebudeš. Možná tě přijedu navštívit. Teď chci,ale vidět někoho jiné. Haikaii...zlatíčko ukaž mi ho." Egao se ocitne v jejích rukou. Prohlíží si ho a drží ho za bradu "Ale,ale kde jsi našel takové čisté stvoření? Je více než vhodný. My démoni můžeme mít děti pouze s čitými tvory,nehledě na pohlaví...on je perfektní. Buď nežný" hrubě ho odstrčí.

Egao: Polkne na sucho. Podívá se na Seiku...Já tu jsem,abych mu dal dítě!!? Probleskne mu hlavou.

Seikatsu: "Bacha...nepotluč mi ho. Nebýt mně je mrtvý. Než něco podniknu rád,bych ho nechal uzdravit" velmi nenápadně sáhne Egaovi na zadek a ten sebou cukne "Tiše...víš co tě čeká tak si to neurychluj"

Egao: "S-sei..." zašeptá pouze. Najednou jsou zpět v pokoji,což ho vyděsí.

Seikatsu: "Klídek. Dneska 'to' dělat rozhodně nebudem. Zas si lehni a odpočívej. Ujasníme si pár věcí. Už nebudu hodnej démon. Ano,mám v plánu se s tebou vyspat a ano,jsi jediný,kdo mi může dát následníka. Avšak,aby jsi se tolik nebál...stále tě miluju a ani poté neopustíš své místo po mém boku. Padej spát. Hned se připojím."

Egao: "Mně to nevadí. Když mně miluješ tak mi to nevadí! Už brzo budu zdravý a pak si dělej,co chceš!"

Seikatsu: "Oh?" svlékne se do spodního prádla "Važ slova. Nežnej nebudu. Jo...miluju tě ty moje neviňátko"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama