V rukou anděla z temnot

13. ledna 2016 v 10:19 | ay-chan
Hned vedle v lavici-sedíme každý zvlášť- sedí takový děsně sexy rebel. Chodívá celý v černém. Vlasy má červené-ne moc zářivě-nádherné. Dva piersingy v obočí...jen takové ty kuličky a jeden v jazyku. Jednou v prváku,což bylo loni,jsme spolu mluvili. Řekl mi že si mění barvu kuličky v jazyku podle nálady,kterou má ráno.
Opravdu má každý den jinou barvu. Také mi řekl,že černá je u něj barva,kterou nosí jen když někoho má. Od té doby ji,ale nikdy neměl a já se do něj beznadějně zamiloval.
Jmenuje se Kyle. Jeho vzhled mně fascinuje...při tělocviku jsem postřehl,že se pyšní tetováním po celých zádech. Jeho oči podivnně světlé modré až témeř bílé mi občas věnují pár minut. Je také patřičně vysoký. A opálený. Já jsem oproti němu téměř neviditelný.
On je prostě dokonalost sama. Ehm...málem,bych se nepředstavil-jsem Jimmy. (Pardon že na obrázku nemá ten pierc,ale :D zrádná tvorba to v tom obočí má jen na druhou stranu a tam to není vidět díky vláskům)
Nikdy jsem nenašel odvahu s ním znovu mluvit. Brzy pojedeme na školní výlet...dlouhý a nudný. Třeba tam dostanu příležitost k rozhovoru. Těším se tak moc! A můj rudovlasý anděl se mnou skončil na pokoji! Pokoje jsou ještě k tomu jen po dvou!!! Ráj již není daleko! Odjíždíme až za několik dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama