Trp pro mně 2

15. ledna 2016 v 8:53 | ay-chan |  Utrpení těla,duše slast (hard yaoi,fantasy)
Očividně se mně děsil "No tak Tenri neboj se" chtěl jsem ho uklidnit "Zatím se nic dít nebude a spi už než si to rozmyslím".
Zachumlal se do deky a zavřel oči.
Nakonec usnul a já čučel ven na stíny vojáků u ohniště.
Pak jsem se taky nechal ponořit do snů.
Byly plné touhy a zvrácenosti.
Několikrát jsem se převalil. K ránu už jsem spát nedokázal. Mé oči padli na Tenriho. Seděl na okraji postale. Brečel. Hodím přes něj deku. "Onemocníš hlupáčku" sednu si vedle něj "O co jde?" položím mu velkou ruku na hlavu v milém gestu "Asi chápu jak se cítíš. Nemusíš plakat...ano,mám s tebou jisté plány. A taky je všechny uskutečním. Avšak...být se mnou pro tebe znamená mi patřit a být pod mou ochranou.
Nenechám tě nikomu"
Zvedne ke mně ty uslzené oči "T-tenko...tedy...pane" zašeptá tím roztřeseným hláskem.
"Sice jsem taky nebezpečný,ale kromě mé maličkosti se tě nikdo a nikdy nedotkne až na pár služek,které se o tebe budou starat. Já chci tvoje tělo...ale s ním chci získat i něco víc...jen se připrav na to,že nejsem něžný"
Chvíli byl zděšený. "Pane...já..." netušíc,co mi říci,pouze uchopil mou ruku na své hlavě "Když už si nemohu vybrat...prosím...aspoň poprvé mi dovolte zakusit něžnost. Nechci,aby moje poprvé bylo plné bolesti"
Musel jsem se usmát. Ještě nikdo mně takhle nepožádal. "Pokusím se. Jenom poprvé,ale pak už nebudu něžný...jenom proto,že jsi mně mile požádal ti poprvé vyhovím"
Očka se mu rozzářila a znenadání se mi vrhl kolem krku. Je vážně kouzelný. Skoro mi přijde,že moje srdce změklo.
Elfové vždy uměli lidem vstoupit do srdce i do mysli. "Pust" řeknu a on se odtáhne. Zatřepu hlavou "Žádný kouzla...jasný?"
Vyděšeně kývne. "No tak už se neboj...pojď blíž" pokynu rukou. Pomalu se vrátí na původní místo. Pohladím ho po vlasech. "Nemusíš se bát...moc" palcem mu přejedu po rtech. "Chtěl,bych tě hned..." šeptám.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama