I když nejsi hříšná duše 6

9. ledna 2016 v 19:25 | ay-chan |  hříšná duše
Seikatsu: "To jsi mi toho teda řekl" zasměje se "Na začátek dobrý. Řeknu ti o sobě pár věcí...možná tě potom něco napadně" rozšíří se mu už tak zářivý úsměv. "Začnu věcmi,co jsou důležité. Nejvíc důležité." odmlčí se a maličko zvážní "Jsem první syn vládce podsvětí Satana. Mám ještě mladší sestru a Matku. Matka se sestrou žijí jinde. Dále...jelikož jsem první tak jsem i následník trůnu. Zatím nemá v plánu svůj nárok na trůn nijak uplatnit. Avšak svou moc jako princ mohu používat neomezeně" říká tak nějak znuděn "Teď to méně podstatné. Rád se bavím. Moje oblíbená barva je červená. Sním cokoli" učiní dramatickou pauzu "Jenže jsem vynechal nejdůležitější...miluju tě"

Egao na něj kouká s jistým potěšením,ale i překvapením.

Egao: "Sei-seikatsu" obejme ho "Nechápu jak si někdo tak úžasný jako jsi ty mohl vybrat mně" oči se mu lesknou slzami štěstí. "Já...já si nejsem jistý...jsem svými city zmatený...ale vím,že moje srdce je tvoje" hned první slzy mu Seika rzy slíbnul. Reakce na tento projev byla jasně viditelná.

Seikatsu: "Jsi neuvěřitelně sladký. Měl,by jsi si víc věřit. Podle mě jsi perfektní" popadně ho něžně za tváře a bez váhání políbí.Zkouší se jazykem dostat dovnitř úst,ale když je mu jasné,že nemá povolení odtáhne se. "Nesmím?" nechápe.

Egao: "Promin mi...vím,že jsem říkal,že se bránit nebudu,ale...já...jsem strašně nervózní" přitulí se k Seikovi "Ještě jsem tohle s nikým nedělal...nelíbal se...prostě...je to nové"

Seikatsu ho obejme.
Seikatsu: "Tohle jsi měl říct. Nemusíš se ničeho bát. Spěchat nebudu,pokusím se." u srdce ho hřeje vítězný pocit. "Být první je náhodou skvělý pocit"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama