Trp pro mně 1

22. prosince 2015 v 7:48 | ay-chan |  Utrpení těla,duše slast (hard yaoi,fantasy)
Nejlepší kořist je vítězná,válečná.
Jsem Tenka. Jo jméno nic moc k tělu. Nějaké ty jizvy,široká ramena...chlap jak hora no.
Po válečné výpravě jsem si získal trofej. Živou. Elfa. Takový maliný a rozkošný. Dokonalá hračka pro mé zvrácené touhy. Chudáček je celý vyděšený.
Má zlaté vlásky a fialové oči.
Mezitím já mám oči černé a vlasy krvavě rudé. Jsem jeho úplný opak.
Musím uznat jen jednu věc...obojek mu sluší. Už chci být doma...tahle cesta je unavující a nemůžu před svými muži trýznit jeho tělo,chtěli by taky. Nikdo jiný než já k němu nesmí. Blíží se noc. Postavili jsme si tábor v horách.
Jenom já a on a můj stan. "Pověz mi elfe...jaké je tvé jméno? Já jsem Tenka" když už nic jiného tak si s ním budu povídat.
Podívá se na mně těma vyděšenýma očima "Tenri" zašeptá tím jemným hláskem.
Usměji se "Neboj se. Nikdo z těch chlapů venku na tebe ani nesáhne...jsi moje trofej." dobře teď to bylo trošičku hnusné,ale já už jsem prostě takový.
"Mohu...dostat n-něco k jídlu?" celý se chvěje. "Jasně. Něco ti dám. " hodím přes něj deku "Třeseš se. Když ti byla zima,měl jsi mi to říct" vstanu a jdu pro něco k jídlu. Mám s ním své plány. Chci,aby byl najedený a dobře opečovávaný. Nesmí se mu cokoli stát než dojedeme domů.
Po chvíli se vrátím s polévkou a chlebem "Nic jiného nemám" podám mu misku a kousek chleba. Přikývl na znamení díků.
"Jez. Pak už,bychom měli jít spát" pronesl jsem a lehl si.Poslušně vše spapal. Rozhlížel se. Postel tu byla jenom jedna...moje. "Lehni si" nabídl jsem mu místo u sebe pod dekou "Nekoušu. A je zima tak dělej" mračím se. Po čtyřech dolezl k mé posteli a následně zalezl pod mou deku. "C-co se mnou bude?" šeptal mi. Podívám se mu do tváře "Budeš můj" chytnu ho za bradičku "Úplně celý". Naprosto zrudl a jeho oči se zaměřily kamsi jinam. "Jsi vážně sladký" musel jsem se zasmát.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama