Ereri-vánoční speciál

23. prosince 2015 v 0:00 | ay-chan |  Speciály
První speciál na téma shingeki no Kyojin! Je pro mají super kámošku Digitku! :D samozřejmě speciálů přibyde ještě dost :)V domě ve,kterém průzkumná legie tráví své chvíle,probíhá jako vždy velký úklid. Velitel Levi (Revaille) všechny donutil k této činnosti. Jinak poklidný a slunečný zimní den přeměnil na uklízecí peklo. Zasněžená krajina přímo láká ke koulování nebo stavění sněhuláků. Vyčerpaní a zničení se členové legie odeberou na oběd po uklízení až do úmoru.
Eren téměř usíná nad jídlem. Ostatní sotva drží lžíci. Levi...Levi se nejspíš ani nezapotil. "Hej...Erene...prober se než budeš mít xicht v jídle" napomíná ho Levi. Eren se lekne "Jistě!"
** o pár chvilek později **
"Hej,Erene!" ozve se Leviho hlas chodbou. "Ano?" otočí se Eren za hlasem. "Pojď za mnou" rozejde se náš Levi jako vždy s jeho 'don't care' výrazem. Erenek ho následuje,takový pejsek to je. Dojdou až do Leviho pokoje. Zavřou se a zamknou dveře. "Poslyš,Erene..." Leviho výraz se změnil "Co,by jsi dělal...kdyby jsi se líbil někomu v mém věku?" naprosto zrudl. "Nooo...záleží na tom komu. Pokud se vám líbím tak mi to řekněte přímo...protože vy mně taky" Erenova slova měla něžný tón.
"Ty jsi vážně drzej spratek. Budiž...líbíš se mi" tak rudý obličej snad Levi ještě neměl.
"Jste tak rozkošnej" Eren udělá několik kroků k Levimu. Levi chce couvnout,ale je za ním stůl "E-erene..." Leviho ruce se opřou o stůl. Eren se již stihl dostat až k němu a koukat se mu do očí z co nejmenší vzdálenosti. "Ano,Levi?" opře se ruka vedle těch jeho "Řekni mi...co máš na srdci" Erenův postoj se jaksi změnil. Působí víc....dominantně.
"Erene...ustup" zazněla tiše slova.
"Já nechci...no tak...." pomalu své ruce přesunul na Leviho boky "Nezajdu moc daleko" než se mu náš Levi stihl jakkoli bránit tak ho Eren umlčel svými rty. Erwin šel kolem budovy a uviděl je skrz okno. Jen se nad tím pousmál a šel dál. Leviho mysl udělala pápá ( XD ) a nechala ho na pospas Erenkovi. Eren ho líbal více než vášnivě. Pomalu z těch rtů sladkého Leviho šílel a když mu Levu umožnil prozkoumat jeho ústa i jazýčkem tak ho málem povalil na zem. Tak dlouho musel čekat a teď má svého miláčka jenom pro sebe. Už se neudržel a své rty přesunul na Leviho citlivoučký krček. Levi stěží zadržoval vzdechy. V hlavě mu zněli otázky typu: Sakra kde se to tak dobře naučil!!? A tak dále...
Jenže Eren vše dělal pouze podle instinktu.
Pomaličku se pustil do knoflíčků Levíkovi košile. Ten se jenom rozplýval. "E-erene" vydral se mu z úst tichý stén. Erenkovi ruce nežně hladili jeho holou kůži. Rty ji zkoumal též. Šel stále níž a níž až se zastavil u lemu kalhot. "Erene...t-tam ne" Levi se celý chvěl. "Tak dobře...ale příště to rozhodně dokončím"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama