Občas se dějí nepochopitelné věci...

23. listopadu 2015 v 14:16 | ay-chan |  hentai (neboli-hetero XD )

Představení necháme na pak. Nejprve vás uvedu do děje. Po dohodě s ředitelem,jsem se asi měsíc vydávala za kluka na nové škole. Jelikož došli místa na dívčích kolejích. Nebylo až tak špatné. Nyní jsem,ale tak trošku v háji. Můj velmi dobrý kamarád z vyššího ročníku mi jaksi vlezl do pokoje akorát,když jsem vyšla ze sprchy v ručníku...nepoznat moje pravé pohlaví vážně nemohl.

"Se-senpai!? J-já....ti to vysvětlím" snažím se vzpamatovat.
Překvapivě sleduji úsměv na jeho rtech a naslouchám jeho hlasu "Já to věděl celou dobu..."
Zabouchne dveře,aby mně nikdo neviděl a dojde ke mně "Lhát se nemá...asi je na čase,abych ti vysvětlil mé touhy" šeptá mi již do ucha z ani ne centimetrové vzdálenosti. Couvnu o pár kroků "Jak to myslíš? Co je to s tebou? Takhle jsi se ještě nechoval" mám jisté obavy.
Pomalinku kráčí za mnou. Couvám a couvám dokud nespadnu na postel. Snažím se skrýt své tělo a dostat se dál. Vleze si nade mně "Nikam mi neutečeš. Teď už jsi jen moje..." pár vteřin se pokouším odporovat a nevydat mu můj ručník,ale není mi to nic platné.
Vyjeknu "Ne! Nech toho...to nemůžeš...já to ještě...nedělala. Prosím...přestaň!" rukama skrývám nejdůležitější části nahé kůže.
"Ty jsi panna? Báječné...o to víc si to užiju. Získat tělo tak nádherné dívky...a panenství jako bonus. Zaujala jsi mou pozornost až příliš. Ty tvé hnědé vlasy a zelenkavé oči. Jsem uchvácen tvou krásou. Ty mi tvrdíš,že to nechceš,ale vždy v šatnách mě pozoruješ. Líbí se ti kluci z fotbalového týmu,ne,sleduješ jenom mě. Co se ti líbí? Černé vlasy nebo modré oči?Řekni...Yuuki" prsty pročísne mé kadeře.
"Nevím...nevím to. Nemůžu myslet...děsíš mně" odpovím roztřeseně. "Nezajímá mně, že se bojíš...chci odpověď. Udělám to po svém...řekneš mi to za půl hodinky až s tebou skončím" z krku si stáhne karavatu a sváže mi s ní ruce. Mé protesty umlčí svými rty. Neotálí a pořádně až bolestivě mi mačká prsa. Konečně se můžu nadechnout "Au! Nemačkej je tak moc" má žádost je ignorována. Skousne mi bradavku a poté se věnuje svému oblečení "Senpai...Rikki...prosím...jsi moc tvrdý. Tohle není nutné..." škemrám. Jen si povzdychne "Tiše nebo sem někdo přijde".
Má pravdu. Stydím se...můj první sex a dopadne takhle...znásilnění!
Sundá si všechno. Zděšení je na místě "N-ne...ne...to se do mně nevejde..." zachvěje se mi hlas. Ušklíbne se. Roztáhne mi nohy a vnikne do mně na jeden, opravdu bolestivý, příraz. Do očí se mi nahrnou slzy "Bolí...bolí...vyndej to...roztrháš mně".
"Mlč už...panna už nejsi a máš pravdu roztrhnu ,ale jinak než myslíš. Dej sbohem tvé nevinnosti. Jinak...od této chvíle jsi můj majetek. Budeš vždy se mnou a každou noc necháš otevřeno,abych mohl přijít. Pokud řeknu,že přijdeš ty k mně tak přijdeš. Nebo...tě potrestám"
Polknu a přikývnu "Ale...tak prosím...je to moje poprvé...prosím něžněji" nic jiného už asi říct nemohu. Kývne a opravdu pomalu se rozhýbe v mém nitru. Bolest rychle ustoupí. Ozve se mé první slastné vzdychnutí. Spokojeně mi daruje vášnivý polibek. "Krásný zvuk...chci víc" přírazy trochu zrychlí "Už víš co se ti líbí na mém těle?" zadívá se mi do očí.
"Ano...ah...všechno...já...já" nemůžu skoro mluvit "jsem se...zamilovala už před nějakou dobou...do tebe a tvého úsměvu"přiznám mu. "Miluju tě" řekne mi roztouženým hlasem. Zase o něco přitvrdí. "Říkal jsem sice půl hodiny,ale...je tobě moc dobře" udělá se do mého nitra. "Ty idiote! Dovnitř ne...vždyť budu..." zamračím se. "Klid. Ještě párkrát to budu muset udělat,aby jsi byla těhotná. " rozvážě mi ruce a jeho mužství opustí mé tělo. "No to ne! Je mi jenom sedmnáct..." během mých protestů mou maličkost odnese v náručí do vany a sedne si za mně. Napustí vodu a obejme mně kolem ramen "Rozmyslel jsem se. Nebudeš můj majetek...ale moje přítelkyně. Takže...budeš se mnou chodit?" opře si hlavu o moje rameno. "Ano...ráda" odmlčím se "Ale už nikdy mně takhle neděs...mohl jsi mi dát prostě jen pusu...nemusel jsi....to se mnou hned dělat" poznamenám ještě. Vítězně se usměje "No,ale já chtěl. V tom ručníku jsi byla příšerně sexy...neodolal jsem. Tak se nezlob".
Jen uraženě zamručím "Hmm...fajn. Půjdu už spát..." zvednu se a zabalím do jiného ručníku. Poté se obléknu do pyžama. Následně skončím zachumlaná v dece. On si prostě lehne ke mně a přitáhne si mě do náruče. "Ale...nebude problém když tu budeš spát? Máš být na pokoji" zašeptám. Přiloží mi prst ke rtům,abych mlčela "Nic neříkej...pokazíš tím tuhle chvíli".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama