1-Setkání

23. listopadu 2015 v 14:35 | ay-chan |  Assasins

Přidávám první a taky velmi krátkou kapitolku

Už to bude asi pět let,co jsem měl být popraven. Já takový modrooký a černovlasý otrava.Tehdy jsem byl děcko. Bylo mi dvanáct. Proč žiju? Zachránil mně jeden muž. Tenkrát mu bylo kolem dvaceti. Patřil k Assasinům v našem království. Pak zmizel a já ho hledal. Stal jsem se také jedním z Assasinů.
Každý Assasin je jiný. Někdo je takzvaným rytířem a jiný mágem. Pak je tu ještě třída pro lidi v velkou fyzickou silou, ve které je právě on. Já jsem v poslední třídě...Assasin dark...uvolněním vší energie v těle si mohu měnit zbraně i sílu.
Měnit zbraně umí každý každý z nás.
Po letech tréninku jsem se naučil měnit energii podle zbraně. Mám fialovou ta je nejlepší pokud se nechci unavit a používám ji s mečem. Poté takové drápy...k těm mám rudou. A nakonec mám energii modrou. S modrou energií používám kosu. A taky mi to bere energie nejvíc.
Proč to říkám? Protože momentálně jsem uprostřed boje. Zjistil jsem totiž,že mého zachránce uvěznili.

Probojovat se mezi tolika lidmi jde jen s mojí milovanou kosou. Už tam budu...posledních pár metrů...jsem vyčerpaný,ale nemůžu přestat. Končeně se dostanu do budovy. Proběhnu chodbou a vyrazím dveře cely. Nechám svou kosu zmizet a vrhnu se mu kolem krku "Idiote! Kaii! Jak jsi se mohl nechat chytit?" tehdy mi řekl své pravé jméno. Mezi Assasiny je znám jako Požírač duší kvůli jeho pověsti. "Ty jsi...Ryu? Vyrostl jsi" zašeptá. Je dost zmlácený. Vyvolám si měč a přeseknu mu řetězy "Půjdeme?" zeptám se ho. Ucítím jeho ruce na zádech a v dlouhých vlasech.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama