I když nejsi hříšná duše 4

30. října 2015 v 14:36 | ay-chan |  hříšná duše
Oba na sebe chvíli koukali.

Seikatsu: "Víš,že vztah s démonem je hřích? Já hříšníky rád" pohladí ho po tváři a v očích má jakousi svůdnou a dominantní jiskru.

Chvíli je mezi nimi hmatatelné napětí.

Egao: Zavře oči a skryje si rudé tváře "Nech toho...jsem z toho v rozpacích..." cítí jeho pohled tak se na něj koukne a srdíčko mu poposkočí "Musíš...na mně pomalu...."

Opět nastane ticho. Poté se skrz celý palác rozezní křik. Seikatsu se zvedne a vyběhne z pokoje. Běží na konec hodby ke schodům a po nich nahoru. Vyrazí dveře místnosti. Tento pokoj patří jeho otci.

Seikatsu: "Tati...už zase jsi to udělal?" sjede očima opilého otce a vyděšenou služebnou. Chytí za ruku démona ženského pohlaví a pomůže jí se uklidnit. Ta se omluví a opustí pokoj. Jeho otec zvedne pohled. ( Nová postava...dočasná XD)

Satan: "Co zase chceš? Nejdřív si sem v klidu přitáhneš člověka,co měl zdechnout a nyní mi rušíš zábavu? Vypadni už!"

Seikatsu: "Vypadni si sám! Mám toho dost...pošlu dopis matce,aby tě uklidnila. Tenhle týden je to po třetí. Zapomínáš,že paní je tu ona. Ty jsi před tím nebyl nic. Znovu už se to nebude opakovat,jasné?" jeho zuřivost se zračí v očích.

Satan: "P-počkej...to nemůžeš...ona mně zabije! Jsi můj syn. To mi neuděláš,že ne?" panikaří trošinku.

Odpovědi se mu nedostane. Seikatsu se navrátí do svého pokoje.

Seikatsu: "Omlouvám se. Otec je malinko...hlučný. Brzy tu bude klid....hlavně se na nic neptej " plácne sebou do postele. Ucítí ruku ve vlasech. Příjemné.

Egao: "To nic...odpočívej" hladí jeho vlasy. Myslel jsi,že nebudou tak jemné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama