I když nejsi hříšná duše 3

1. října 2015 v 21:28 | ay-chan |  hříšná duše
Všechno bylo ve tmě a venku utichli před chvílí i hlasy démonů. Jeden však šeptal slova člověku do ucha jako nejcenější osobě.

Seikatsu: "Slibuji,že už nikdy nebudeš muset plakat. Ochráním tě za každou cenu" šeptá do ouška Egaovi. Sleduje i jeho spící tvář.

Egao: Slyší hlas a otevře oči "Sei? Říkal jsi něco?" rozespale zamrká. Ví jistě,že ho slyšel,ale nerozuměl jeho slovům dost jasně.

Seikatsu: "Ne,vůbec nic. Donesu ti něco k jídlu a převážu ti nohu" řekne a odejde z pokoje. Co to zase bylo!? Já se pomátl...pomyslí si

Zvuk jeho kroků se s ozvěnou nese chodbou.
Za tichého mumlání, o tom jak se musel úplně zbláznit,došel do kuchyně a vzal si tam něco k jídlu pro oba. Ano...i když nemusí dělat vlastně nic tak se snaží,aby ho nemusel nikdo obsluhovat.
Brzy se vrátí.

Seikatsu: "Sedni si. V leže jíst nebudeš" zvrčí a jídlo odloží na stůl. Posadí ho a opře o polštář. Pak mu podá jídlo a sám se nají u stolu s pohledem upřeným na něj.

Egao: "Můžeš toho nechat? Ten tvůj pohled mně znervózňuje..." sklopí pohled na jídlo. Tomu co normálně jedl se to nepodobá ani trošku.

Seikatsu: "Mlč a sněz to. Když to porovnám s lidským jídlem tak to chutná asi jako bramborová kaše tak už to sněz...studený to nebude dobrý!" zamračí se a sleduje jak si Egao dává do úst první sousto. Pomalu dojí svoje vlastní jídlo a poté se zvedne. Lehne si vedle něj "Pak to polož vedle postele"

Egao: "J-jo...díky" přikývne tiše a co nejrychleji to sní. Nechutná to tak příšerně jak si myslel. Po jídle vše odloží. Lehne si a sleduje Seikova záda.

Seikatsu: "Nezapomínej co jsem...vím,že se na mně díváš" otočí se tváří k němu "Řekni mi...líbím se ti? Ty mně jo tak chci vědět na čem jsem"

Egao: Zraženě na něj kouká "Žertuješ? Ne,že by jsi nebyl hezký a tak...ale já jsem kluk" začervená se "Nemám problém to aspoň zkusit"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama