I když nejsi hříšná duše 2

25. srpna 2015 v 22:28 | ay-chan |  hříšná duše
Podsvětí...chaos...děs...to si myslíme. Pravda o podsvětí je však jiná.
Ano je to tady jaksi...strašidelné,ale má to svůj řád. Budovy a ulice. Veliký palác. I něco jako krvavě rudou oblohu plnou černých mraků a uprostřed září cosi podobného slunci.
Démoni tiše sledují jednoho nich kráčejíc s člověkem na zádech.

Egao: Šepot "Oni na mně koukají...Hakai...já se bojím" hlas se mu třese. Rozhodnutí jít s démonem nelituje. Zachvěje se.

Hlasy temných tvorů diskutují. Kroky směřují k paláci a oni sledují jejich směr jen očima. Neodváží se Seikatsu-ovi plést do cesty.

Seikatsu: "Klídek. Moc to řešíš. Už tam budeme tak mlč. Nikdo ti nic neudělá ty strašpytle." zabručí a jde dál. U brány paláce obdrží pozdrav "Bud zdráv,můj pane" od strážce brány. "Nech si ty zdvořilosti. Pán je můj táta a ted uhni už mně bolí záda" Seika projde branou "A ty...Neříkej mi Hakai...vím že jsem ti to dovolil ale Seika je lepší...nebo...říkej mi jak chceš" podívá se na osobu na svých zádech.


Konečně nastalo ticho. Žádné hlasy ani nepříjemné a propalující pohledy. Seika odnesl Egaa až do svého velkého pokoje. Pak,ale nezastavil a šel do koupelny(dveře v rohu pokoje).

Seikatsu:"Než tě ošetřím a pustím do mojí postele,aby jsi si odpočinul tak se musíš umýt." posadí ho na okraj vany. Přejede ho pohledem "A taky ti dám nějaké jiné oblečení " bez otázet mu sundavá oblečení.

V koupelně svítilo tlumené světlo. Vana velikostně snad pro tři lidi.Vše vedené do modré barvy.

Egao: "Seikatsu..." zašeptá rozpačitě "Tohle je trapné" tváře mu už úplně zčervenaly.Podvědomě chytil Seikovu ruku jakmile mu chtěl rozepnout a kalhoty a začal panikařit "P-promin! Já nevím proč jsem to udělal! Omlouvám se!" mává rukama.

Po chvíli křiku a pinického vyšilování nastalo absolutní ticho. Seikatsu to nevydržel. Políbil ho v doufání,že konečně zmlkne. Pak prostě pokračoval ve svlékání a donutil Egaa vlézt do vany

Seikatsu: "Mlč...tohle jsem udělal jen,aby jsi přestal. Takový zbytečný hluk! Až budeš umytý tak mně zavolej...já se jdu převléct. Pak tě ošetřím a ted ticho" odejde zpět do pokoje v doufání,že se dočká vysněného klidu. "Ďáble,proč je to takový pako? " ptá se v duchu. "Já to nechápu" rozcuchá si vlasy.

Palácem se ozývají tiché kroky sloužících. Lehký vánek nutí závěsy vlát.

Egao: Sedí ve vaně a podvědomě si sahá na rty. Tohle ho zaskočilo. "Takže jsem tu na tohle?" proběhne mu hlavou a pak s ní hned zavrtí "Ne to určitě není ten důvod". Pořádně se umyl i když rány strašně štípaly. Pak na něj zavolal "Seikatsu? J-já už jsem umytý"


Seikatsu: "Už jdu" dojde do koupelny a vypustí vodu ve vaně. Pak ho ještě pořádně opláchne sprchou. Najde mu ručník a zabalí ho do něj. Tak jak je ho odnese zpět do pokoje."Přestaň se červenat. Byla to jen pusa" posadí ho na postel a vyhrabe nějaké oblečení které mu vnutí. Nakonec ho ošetří a uloží do postele "Spi a nemel...mám rád ticho"

Pomalu to vypadalo že bude večer a barva nebe se změnila na fialovou. Ruch z okolí paláce utichl.
Egao: "Díky...za všechno" lehne si a podle rozkazu je tiše. Pomalu usíná. Po usnutí si najde Seikovu ruku,protože ten si sedl na postel vedle něj. Drží ho za ni a spí mnohem klidněji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama