I když nejsi hříšná duše...

27. července 2015 v 22:21 | ay-chan |  hříšná duše
Ahoj,já jsem Egao Shinsetsu (egao-úsměv,Shinstesu laskavost),přátelé mi říkají Shin...tedy kdybych nějaké měl. Pravdou je,že zrovna teď asi umřu.
l

heheEgao Shinsetsu: "Je tu někdo!? Halo!? Pomozte mi!!!" volám zoufale po lese. No jo já zapomněl. Jsem v lese a jaksi se nemůžu hýbat,protože mi na nohu spadl strom. Už ani nevím,kdy to bylo. Hledámně vůbec někdo? "Prosím...pomoc" řeknu již tiše. Poté uslyším kroky a praskání větví.


XXX: "Co tu tak řveš? Plašíš zvířata" zasměji se zlověstně. Další chudák ,co tu umře. Ani se netajím tím,že jsem démon. Stejně umře. "Hmm...mám zábavný nápad. Pomohu ti,když...zůstaneš se mnou...v podsvětí je dost teplo" tak se ukaž chlapečku. Máš na to?
Atmosféra se dá krájet. "heheJinak já jsem Hakai (zkáza) Seikatsu (život) "


Egao Shinsetsu: Strachy se třesu. D-démon? To už mám halucinace? Pomoc? "J-já budu...naživu? J-jsem Egao Shinstesu...když mi pomůžeš tak dobrá" sleduji ho odvážným pohledem. Je hezký...cože!!? Na co to myslím k sakru..."Půjdu s tebou,ale mám trošku problém" poukážu třesoucí se prstem na strom drtící moje kosti.


Hakai Seikatsu: "Fajn. Už nemůžeš ustoupit ani utéct" přistoupím blíž. "Vítej mezi monstry" usměji se a odkopnu strom kamsi do neznáma. "Pojď" podřepnu si k němu zády "Ponesu tě. S tou nohou nikam nedojdeš. Honem" chvíli čekám než se vysápe na má záda. Překvapivě lehoučký. Pevně ho chytím. "Můžeme jít?" otočím k němu hlavu.


Shinsetsu: "M-můžeme. Nejsem těžký?" ptám se roztřeseně. Jediná osoba ochotna mi pomoci a on to musí být démon. Za celý život jsem si ani nepomyslel,že můj život zachrání nějaké stvoření z pekel. Nervózně se usměji "Ne,že mně putíš". Jsem idiot. Určitě,by souhlasil,kdybych to řekl nahlas.


Kolem nich je temný hluboký les. Ozývá se houkání sov a občasné zašustění nebo zapraskání.Shinsetsu se vyděšeně tiskne Seikatsuova záda. Jdou velice dlouho až k velké jeskyni. Zde si může Shinsetsu opět stoupnout na pevnou zem.

Seikatsu: "Za chvíli se ocitneme v podsvětí,ale než tak učiníme měl,bych pár přání. Nikdy mi neříkej Seikatsu. Jsem Sei nebo Seika...nebo Hakai...je to na tobě. Dlaší je,že máš moc dlouhé jméno. Budu ti říkat Shin bez námitek prosím. Když bude všechno v pohodě tak z nám jistě budou dobří přátelé" uculím se.
Sei ho chytne za ruku a dotáhne k jeskyni,kde je oba pohltí modré plameny a jejich existence se ztratí z nám známého světa.


Brzy se dozvíme jak vše dopadne :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama